4568 entry daha
  • son dönemde neden kendisine antipati duymaya başladığımı bu entry #137666084 çok güzel özetlemiş.

başka biri bu şekilde paylaşım yapsa bu kadar canımı sıkmaz ama akıllı olduğunu bildiğim bir insan troll gibi paylaşım yapınca kendimi salak yerine konmuş hissediyorum. daha fazla buna maruz kalmamak için takipten çıkıp blokladım.
  • kendisiyle ilgili görüşlerimin özeti ektedir görsel
  • partileri iyi analiz eden yayıncıdir kendisi.
  • 1 sene öncesine kadar güzel bir destek rüzgarını arkasına almayı başarmıştı çünkü toplum olarak ve özellikle gençlik olarak böyle çatıların altında birleşip, mevcut hükümetin bize yaşattığı hayattan kurtulmak istiyorduk. tuvalet terliği aday olsa ona oy veririm kafasında zaten büyük bir çoğunluk.
    jahrein son birkaç aydır herkese ve her şeye muhalif bir gömlek giydi üstüne ve asla yapıcı bir muhalif tutum değil. arkadaşı levo'nun yayınında da konuşulmuştu, bu muhalefet haklı ve boş değil ancak en azından seçim sonrasına kadar beklemeli. seçimde istediğimiz sonucu aldıktan sonra herkesle hesaplaşabiliriz ancak şuan doğru eleştiriler yapsa da bu iktidarın ekmeğine yağ sürüyor.
    son olarak, bu şişkoyu da hiç sevmem ama bu sefer haklı.
  • ne olursa olsun saygı duyulması gereken kişi. bir çok vatansever bildiğimiz insan gık bile çıkaramazken, hem iktidara hem de muhalefete çekinmeden eleştirdi.
  • tanımam etmem ama bi kesim tapıyor bi kesim çöpe atıyor. bu kesin siyasete girer öyle bağımsız adaylığı filan sayılmaz partiye dalar.
  • kılıçdaroğlu'nun kendisiyle yaptığı yayından önce bilinmediğini, o yayınla birlikte demokrat dede lakabını alıp tanınmaya başladığını iddia edebilecek kadar narsisist bir adam.

bunu ciddiye alan 15-18 yaş arası kardeşlerimize çok üzülüyorum.
  • türkiye'de birilerinin tekerine çomak sokup dövülmek, yaralanmak, öldürülmek çok zormuş gibi son paylaşımlarıyla eleştirilen yayıncı.
    hee sanki uğur mumcu hee...
  • zafer partisinin suriyelileri gönderme planını pazarlayıp, chp'nin suriyelileri gönderme planını popülizm olarak görüyormuş...
  • kendisi ciddi anlamda tedavi olması gereken bir ruh hastasıdır.

chp ve kemal kılıçdaroğlu'nu gençler ile birleştirdiğini, kendisi olmasa bunun asla olmadığını iddia etmektedir.

kaynak

adamın egosu ne yazık ki hastalık seviyesini çoktan geçmiş durumda.

oyun oynamaktan başka bir bok bilmeyen kompleksli bir adamı tutup televizyona falan çıkartıp bu kadar ilgi gösterirseniz bu hale gelmesi zaten kaçınılmaz. kemal kılıçdaroğlu vs bu adama neden önem verdi anlamak güç, büyük hata yapıldı. neyse.

çok ciddi bir şekilde bir an önce tedavi altına alınması gereken bir deli, twitter'da on binlerce gencin beynini yıkıyor.

büyük tehlike var, herkesin bilgisine.
5115 entry daha
hesabın var mı? giriş yap