şükela:  tümü | bugün
  • şu sıralar twitter'da the last of us 2 kodu gelmedi diye ağlamakla meşgul olan kişi.
  • tlou part ii kodu zamanında gelmedi diye gereksiz yere başka yayıncılara laf atmaya başlayan "yayıncı". demek ki playstation türkiye nicelikten önce niteliği tercih etmiş, çok da iyi yapmış; tebrik ettim pstr'yi.

tanım: kahvehane ağızlı "yayıncı"
  • türkiyedeki gaming streamerlık işinde tekel olmuş ve wtcn kankasıyla twitterı ağlama duvarına çeviren ünlü herbokolog. playstation türkiye umarım bu zırlamalarından dolayı tamamiyle key verme işini keser de asıl ihtiyacı olan ve büyümek isteyen streamerlara yönelir. bu ve bunun gibileri desteklemeleri ps türkiye için utanç kaynağı.

bu arada söylemeden edemeyeceğim, eğer izleyicilerinizi umursuyorsanız o oyuna 400 tl bayılıp alıp oynayacaktınız. sizden daha düşük kitleye hitap eden, parasını verip oynayan türk streamerlar mevcut. ağlamayı zırlamayı kesin, yapacağınız 1 yayınla o oynun parasını rahat çıkarırdınız.

"ühühühühü keyi zamanında vermediler ühüüüüüüü"

madem büyük yayıncılarsınız playstation'a keyi yollamayın ben kendim alacağım diyip yolunuza devam edecektiniz.

playstation türkiye bu ve bunun gibilere sponsor olmayı bırakmalı.

super edit: bazı konuyu yanlış anlamışım. gelen mesajla uyarıldım. jahrein ve ağlak ekürisi oyunu alsalar bile saat 00'a kadar oyunu yayınlama izinleri yokmuş. yayınlama izni kesinlikle önceden yaptıkları saygısızlık ve oynadıkları oyunlardan dolayı verilmiş bir karar gibi görünüyor. wtcn daha çok espor takılıyor fakat jahrein önceden verilmiş oyunlara gerekli önemi göstermediği için böyle bir karara maruz kalmış. süper karar, çok da iyi olmuş, pstr'yi kutlamak lazım. bu karar az da olsa burunlarının sürtünmesine neden olur.

(bkz: #73686024) uyarmıştım seni jahrein efendi. unutulursun demiştim...
  • last of us konusundaki isyanı konusunda haklıdır malesef. sony türkiye'nin ve onu yalayanların ne olduğu ortadadır çünkü. eh tek mafya siz değilsiniz sonuçta :)
  • ya siz ne kadar salak adamsınız. burda amaç oyunu tanıtmaksa bu adamlar da yayıncıysa o kodu vereceksin ki, kim hangi yayıncının muhabbetini, oyun yorumunu beğeniyorsa ondan izleyecek sen de reklamını yapmış olacaksın.

adamların bahsettiği konu bu. anlamsız bir kayırmaya maruz kalmışlar bunu bildiriyorlar. bu insanlardan last of us ıı yayını bekleyen izleyicileri adamların twitter ına girip bakıyor acaba ne zaman açacak yayını bir şey yazmış mı diye. adam da merak edenine buradan bilgisini vermiş. bizim salak ekşici de gelip burada ‘bonlor do twottordon oğloyor hoho’ diyo.

rahatsız olanı, çekemeyeni izlemesin takip etmesin olm manyak mısınız ya.

tanım: kendine has tarzı bazı kimselere dert olan streamer.
  • bu adam neredeyse her şeyi biliyor. inanılmaz bir bilgisi var.
    jahrein sanılanın aksine yaşamın her yönüyle bilinemeyecek kadar büyük olduğunu düşünmez. kendisi bunu sadece aptalların bir avuntusu görür. kendisi neredeyse her şeyi bilir ve eleştirmeyi kendisinde hak görür.
  • boş boş ağlayan yayıncı. millet de gelmiş, adaletsizlik falan var demiş. cidden iyi güldüm. arkadaşlar, sony devlet mi? hukuk bürosu mu? istediğine önceden verir, istediğine sonradan verir. sen kimsin amk? gelmiş bir de oynamayacağım diyor. çok da sikindeydi adamların.
  • playstation turkiye'de bir kontak bile yoksa ve onlari twitter'dan "napalim bi daha playstation oynamayiz" diye tehdit eden bir yayinciysan sana o kodu yine iyi vermis playstation turkiye.
  • " üzgünüm chat bu oyunu benden izleme keyfini yaşayamayacaksınız " abi bu nasıl bir cümledir? bu nasıl ego? hem de insanlığa katkı oyun oynayarak..

her kurumun daha yakın olduğu kişiler, insanlar vardır bence o kadar büyütülecek bir mevzu değil yani.

zamanı geldiğinde alır ya da sana verilen kod ile açar oynarsın zaten senden oynamaya hevesli bir chat ekibin varsa beklerler rahat ol.
  • yahu adam god of war’ı ve rdr 2’yi becerememiş 2 saat oynayıp atmış anladığım kadarıyla. millet keriz mi buna oyun keyi versin her büyük oyun çıktığında?