• tom cruise'un yeni aksiyon filmi jack reacher'ta oynayacak oyuncu.
  • jack reacher ile die hard filmlerinin fragmanlarına bakılırsa iki filmde de önemli rolü olacaktır. fragmanlarda spartacus'teki haline oranla oldukça yakışıklı görünüyor ayrıca.
  • erkeklere sarışınlığın yakışmadığının başka bir kanıtı.
    google görsellerde aratana kadar spartacus'teki varro olduğuna inanamadım. jack reacher da dönüşüm geçirmiş şahsiyet. sarışın olmasın bir daha mümkünse.
  • en son jack reacher'da görülmüş oyuncu.
  • spartacusdaki mülayim abimizin yerine jack reacher, die hard ve divergent'da gördügüm kadarıyla tam bi pislige dönüşmüş adamdır. pislik hali daha iyi, spartacusdeki gibi yapmasın saclarını
  • şu aralar her yerden çıkan adam. mesela the water diviner castında da varmış.

önümüzdeki 2-3 yıl şimdiden adını çokça duyuracağı projelerde yer alıyor.

kendisini yorumlayabilecek kadar izleme fırsatım olmadı ama öyle ya da böyle önümüzdeki 3-4 sene çokça adını duyacağız.

edit: divergent'ın devam filmini geçtim bu vatandaş hem terminatör'de kyle reese oynayacak hem de suicide squad'da ana rollerden olacak. daha ne denebilir ki, adeta christian bale verimliliği yaşıyor.
  • en son varro iken izlediğim çok tatlı abi. son umut filminde tanımadım bile şimdi gördüm,ben şok.
  • yeteneksizin önde gidenidir.
  • bana sıkılmadan terminatör izletmiş olan dehşet yakışıklı oyuncu. o nasıl bir vücuttur ya?
  • değişik bir çekiciliği olan aktördür. genellikle kendisi aksiyon filmlerinde boy göstermekle birlikte başka filmlerde de oynamıştır aksiyon filmleri dışında. (bkz: the water diviner)
hesabın var mı? giriş yap