• ister john mcclane'in oğlu olsun, ister kyle reese olsun bizim için her zaman varro'dur, borcunu ödemek ve ailesini geçindirmek için kendisini köle olarak satan adamdır. hatta adam gibi adamdır.

spartacus dizisi de resmen ekmek teknesi oldu holivudun.
  • şu aralar her yerden çıkan adam. mesela the water diviner castında da varmış.

önümüzdeki 2-3 yıl şimdiden adını çokça duyuracağı projelerde yer alıyor.

kendisini yorumlayabilecek kadar izleme fırsatım olmadı ama öyle ya da böyle önümüzdeki 3-4 sene çokça adını duyacağız.

edit: divergent'ın devam filmini geçtim bu vatandaş hem terminatör'de kyle reese oynayacak hem de suicide squad'da ana rollerden olacak. daha ne denebilir ki, adeta christian bale verimliliği yaşıyor.
  • bazı fotoğraflarında tom hardy e benzemektedir. ya da tom hardy ona benzemektedir. ama her iki durumda da tom yakışıklılığıyla döver.
  • yeteneksizin önde gidenidir.
  • spartacusdaki mülayim abimizin yerine jack reacher, die hard ve divergent'da gördügüm kadarıyla tam bi pislige dönüşmüş adamdır. pislik hali daha iyi, spartacusdeki gibi yapmasın saclarını
  • koluna, andy whitfield'ın kızının çizdiği bir sekli dövme yaptırmış koca yürekli adam.
  • menejerinin umut meraş 'ın da menejerliğini yaptığını düşündüğüm sözde oyuncu, özde kereste.

en kötü üç oyuncu listesine kafadan girecek bir künyesi olmasına rağmen iş bulmaya devam etmesinin başka açıklaması olamaz. (ali ece' ye selamlar bu arada)

filmografisine göz gezdirirseniz dişe dokunur tek işinin spartacus olduğunu görebilirsiniz. kaldı ki orada da katalizör bir karakteri kısa süreliğine oynamıştı. onun dışında kalan işler vasat/vasat altı olmakla birlikte zaten kendisinin herhangi etkileyici bir performansına rastlamak mümkün değildir. hele bir die hard (bkz: a good day to die hard) performansı vardır ki ibretliktir.
  • en son jack reacher'da görülmüş oyuncu.
  • en son varro iken izlediğim çok tatlı abi. son umut filminde tanımadım bile şimdi gördüm,ben şok.
  • (bkz: kyle reese)
hesabın var mı? giriş yap