şükela:  tümü | bugün
  • şu aralar her yerden çıkan adam. mesela the water diviner castında da varmış.

önümüzdeki 2-3 yıl şimdiden adını çokça duyuracağı projelerde yer alıyor.

kendisini yorumlayabilecek kadar izleme fırsatım olmadı ama öyle ya da böyle önümüzdeki 3-4 sene çokça adını duyacağız.

edit: divergent'ın devam filmini geçtim bu vatandaş hem terminatör'de kyle reese oynayacak hem de suicide squad'da ana rollerden olacak. daha ne denebilir ki, adeta christian bale verimliliği yaşıyor.
  • ister john mcclane'in oğlu olsun, ister kyle reese olsun bizim için her zaman varro'dur, borcunu ödemek ve ailesini geçindirmek için kendisini köle olarak satan adamdır. hatta adam gibi adamdır.

spartacus dizisi de resmen ekmek teknesi oldu holivudun.
  • bazı fotoğraflarında tom hardy e benzemektedir. ya da tom hardy ona benzemektedir. ama her iki durumda da tom yakışıklılığıyla döver.
  • yeteneksizin önde gidenidir.
  • spartacus blood and sand' de varro' yu canlandıran oyuncu.

(bkz: varro)
  • koluna, andy whitfield'ın kızının çizdiği bir sekli dövme yaptırmış koca yürekli adam.
  • bana kısa süreli şok yaşatan oyuncu. suicide squad'da izledim kendisini. aksan mükemmel. kendi aksanı mı yoksa rol mü yapıyor tam anlamadım. çok komik bir karakterdi oynadığı. kısaca çok eğlendim kendisini izlerken ve merak ettim.

demin dedim bakayım adam nerelerde oynamış. anam bir de ne göreyim. uyumsuz'da oynamış. bir dakikaaa oldum ampül yandı. uyumsuz'daki sert ve kötü karakter. ohaaa oldum. orada baya yakışıklı bulmuştum beğenmiştim, suicide squad'da ise tipini beğenmemiştim. zaten adamı tanımadım çünkü aşırı sakallıydı ve saçı uzundu.
  • spartacusdaki mülayim abimizin yerine jack reacher, die hard ve divergent'da gördügüm kadarıyla tam bi pislige dönüşmüş adamdır. pislik hali daha iyi, spartacusdeki gibi yapmasın saclarını
  • en son jack reacher'da görülmüş oyuncu.
  • en son varro iken izlediğim çok tatlı abi. son umut filminde tanımadım bile şimdi gördüm,ben şok.