şükela:  tümü | bugün soru sor
  • fizik güç açısından, çok ciddi bir potansiyeli var bu çocuğun. koştuğu zaman yeri eziyor, deparını 100 metre koşucuları gibi kasları yorulmadan, aynı hızda bitiriyor. biraz kalınlaştı, omuzları doldu ayrıca.

ara sıra ani presleriyle rakibi baskı altına alıyor, ayağı da kötü değil, standart. josef'ten ne aldıysak, en az o kadar verim alırız. sabırlı olmanızı tavsiye ederim.
  • 23 yasinda ve bence hala gelismekte olan bir futbolcudur. dengesizlikleri de duzenli forma ve deneyimle ortadan kalkacaktir. boyu uzun, fizigi gayet iyi ve kilo almaya, yag baglamaya yatkin bir fizik kesinlikle degil. biraz daha calismayla guclenirse cok saglam bir orta saha olma potansiyeli var. teknigi de gayet iyi. joseph'i ilk geldigi gunden beri begenen birisiydim; jailson'u da begeniyorum. cok daha iyi olacak bence. gorecegiz.
  • türk futbolunun ömer halisdemir’i
  • bu futbolcudan asiri umitliyim ben. josef de souza geldiginde de ayni duygulari tasiyordum. bu cok daha genc.
    bilmiyorum ama kendisinin ofansif orta sahada cok daha basarili olacagini dusunuyorum. de souza'nin da ileride daha basarili olacagini dusunurdum. de souza defansta kullanilmak zorunda kalindi ofansa gececek firsati hic bulamadi.
    jailson ilk devre gs macinda gol atti, bu devre moses'e gol attirdi. bir isik var, umarim ersun yanal firsat buldugunda jailson'u ofansif orta saha mevkisinde dener.
  • maşallah koçum benim.
    geldiğinden beri en iyi maçını oynuyor. adam her yerde anasını satıyım.
  • gerçekten potansiyeli yüksek olan futbolcu bugün çok iyi bir maç çıkarıyor.
  • rakibine sülük gibi yapışan futbolcu. rakip olsam çok rahatsız olurdum. bu performansını tüm maça yaymayı başarırsa, orta sahayı tek başına sırtlar götürür ve kısa zamanda ingiltere yolunu tutar.
  • bugun oynanan kayserispor-fenerbahçe maçının 55. dakikasında %100'lük gol pozisyonunu değerlendiremeyen ve maçı fenerbahçenin kaybetmesinde pay sahibi olan zayıf futbolcu.
  • bu akşam kayseri maçında tek gol pozisyonunu kaçırmasına rağmen fenerbahçe adına sahanın en iyisiydi. umarım böyle devam eder de topal kanserinden kurtarır bizleri. elif elmas'a attığı pası topal 50 sene daha top oynasa atamaz.
  • bu herif harika oynuyor son maçlarda. çok ihtiyacımız olduğu bölgede bu oyun yapısında kalırsa değişmezi olur takımın.