şükela:  tümü | bugün
  • archmage, kirin tor'un en iyi büyücülerinden ve sorceress eğitimine kabul edilen az sayıdaki insandan biri. prophet medivh'in öğüdünü dinleyerek lordaeron'un scourge tarafından yokedilmesinin ardından kurtulanlarla kalimdor'a kaçmış ve burada yine medivh sayesinde önce orklar sonra da night elflerle güçlerini birleştirerek scourge ve burning legion'a karşı savaşmıştır. denizci krallığı kul tiras'ın kralı amiral daelin proudmoore'in kızıdır.
  • düşmanların üzerine yıldırım yağdıran* süper karizmatik hatun..
  • mount hyjal'de omuz omuza savaşılır kendisiyle. %100 spirit arttıran aura'sıyla da mana user'ın dostudur. çok pis pyroblast çakıyor bir de.

bir de wipe yiyince "i did my best" deyişi vardır ki sırf onu duymamak için ne pahasına olursa olsun wipe yenmemelidir!

gidip gelip /lick yapılasıdır özetle.
  • dotada rylai-crystal maiden olarak karşımıza cıkmakta.admiral proudmoore'un kızıdır aynı zamanda
  • "im no warrior"
    "ssh.im trying to think here"
    "thats sounds logical"
    "i hate resorting to violance"*
    "you asked for it"*

sözlerinin sahibi olan sorceress.veakin sesi değişmiş,travesti gibi olmuştur.
    wow oynayan arkadaşımı izlerken bi baktım jaina.arkadaşıma siktiri verip dungeona başladım*.öyle umutla tıkladım ki sesini duymak için.ne biliym beni kamyon soförü gibi karşılayacağını.üçbeş tane keyboard turner özürlüye* de heroes of alliance dedi iyice soğudum kendisinden.

evet nefret ediyorum wowdan.hayatımı yidin hayatımı
  • warcraft evreninde theramore'da ikamet etmektedir.
  • dünyanın (wow) en büyük orospusu. ben bunun gibisini görmedim arkadaş !

arthas, kael'thas, thrall ve şimdi de prince anduin ! ulan çocuk 15 yaşında daha rahat bırak !!!

hearthstone verdi piçe istediğin zaman gel beni ziyaret et dedi. nasıl yavşıyor yemin ederim ben heyecanlandım kitabı okurken.

(bkz: the shattering)
  • --- spoiler ---

- spoylır olabilir de, olmayabilir de -

mop'ta operation: shieldwall görev zincirinin sonlarına doğru sıyırmış ablamız. ulu manitu hepimizi şerrinden korusun... wow hayatımda ilk defa horde için üzüntü duydum, o derece...

--- spoiler ---
  • 5.1 yaması ve sonrasında kendisi tam bir canavara dönüşmüştür. eskisi en ufak anlaşmazlıkta horde ile alliance arasında arabulucuk yapıp, tarafsız kalmaya çalışan kadın yeminini bozduktan sonra terör estirmekte. benim bile içim bir garip oldu ne hale geldiğini görünce.