• paulo coelho'nun kardesidir, ama bu daha fantastik yazıyor.
  • youtube videolarına bakarsak yakın mesafeden gol atmayı pek tercih etmiyor sanırım. yönetim liverpool'a karşı ceza sahasına fazla yaklaşamayacağımızı düşünüp 40 metreden gol atabilecek bir adam getirmiş olmalı.
  • transferinin ardından başkan sadri şener'in transfer hakkında yaptığı açıklama üzerine fenerbahçe'nin internet sitesi üzerinden ışık hızıyla cevap verdiği futbolcu. lan klüpte doğru adına hiçbir şey yok, ama yine de resmi internet sitesi msn hızında yalanlama yayınlıyor, valla bravo.
  • fenerbahçe, beşiktaş ve gs takımlarında oynamadığı için spor kamuoyunda hakettiği değeri göremeyen efsanevi oyuncu. bu adam hami mandıralı'dan sonra bu ülkede oynamış en yetenekli adamdır.
  • şenol güneş'in ve trabzonspor yönetimin hali hazırda gözden çıkardığı ve muhtemelen alternatifini* bulduğu için gitmesini istediği vurdum duymaz oyuncu. kampa günlerce geciken, maç içinde bir kere bile kaptırdığı topun peşinden koşmayan, hatta koşmayı bıraktım, dönüp arkasına bakmayan bu adam nedense, her şov adamı gibi yaptığı iki topuk pası ile tribünlerin bir kısmının sevgisini kazanmıştır.

disiplin problemi olmasa zaten muhtemelen ispanya liginde oynayacak seviyede tartışılamayacak bir yeteneğe sahip olması yanında, bu sene takıma iyice monte olduğu dönemden sonra, net bir şekilde trabzonspor'un tüm oyun yapısını ve çok iyi işleyen takım oyununu bozmuş olduğuna inandığım bu adamın eğer kesin ise, takımdan ayrılmasına çok sevindim.

anlamayana davul zurna ama; gene de umut bulut gibi oyuncuların bu forma altında döktüğü emeğe en ufak saygısı olmayan kişilerin, iki maçla dillerinden ismini düşürmediği bu tip adamların* kısa süren bu trabzonspor macerası trabzonspor taraftarlarına güzel bir ders olmalıdır.
  • trabzonspor'un mevcut yönetiminin ne kadar aklı başında çalıştığının göstergesi olan bir transferdir. fenerbahçe halen 20 milyon euro verip kazıklanacak golcü araya dursun.
  • trabzonspor transfer ederek gayet doğru bir iş yaptığını düşündüğüm futbolcu.

1. sebep fiyatının çok yüksek olmaması
    2. sebep türkiye'ye benzer bir ligi olan ukrayna'dan gelmiş olması
    3. sebep trabzon'a avrupa oyuncularının ya gelmek istememesi ya da gelince de verim vermemesinden dolayı daha küçük avrupa ülkelerinden, trabzon'a gelmeyi sorun etmeyecek bir oyuncunun gelmiş olması.

umarım musampa,marcelinho gibi değil de symkoviak,shota gibi oynar bu arkadaş.
  • 50 tane isim yazılıp çizildi. açıkçası sürpriz oldu böyle bir oyuncuyu almış olmamız. ne yalan söylüyeyim adamı tanımıyorum sadece beşiktaş'la oynadıkları maçta izlemiştim. youtube'dan izlediğim gollere bakarsak adam bildiğin hami mandıralı herif orta sahayı geçip allah ne verdiyse vuruyor raket değil roket gibi bi sol ayağı var. kaleci 1-2 sn sonra farkediyor topun kaleden içeri girdiğini. umarım trabzonspor'a gelen yabancı uyruklu forvetlerin yaşadığı basiretsizliği yaşamaz(gerçi yerliler de onlardan farklı değil).

(bkz: şimdi liverpool düşünsün) jajajajajaja xd.
hesabın var mı? giriş yap