şükela:  tümü | bugün soru sor
 • muhteşem görünüme ve iç dizaynına sahip olmasına rağmen,bok gibi kahve içmenize,bayatlamış kurubiyeleri ve küflü magnolyaları yeme şansını, hiç düşünmeden
  siz değerli müşterilere sunuyor.
  yarım saat oturursanız,en az 2 kere katty parry'nin aynı şarkısını dinleme fırsatı da bulabilirsiniz.

  hak yemeyeyim,muhteşem bir iç mimar çalışması var.
 • açılışına harun karacan’ın katıldığı ve ortaklarının akpli olduğunu bildiğim için gitmediğim cafe.
  gördüğüm kadarıyla da müşterileri muhalif kesimden. bakın burası çok enteresan. akp yandaşlarının mekanında takılıp hükümet ve yandaş eleştirisi yapıyor müşterileri.
  ayrıca seylap (aytaç) caddesindeki şubesi kaldırımı işgal ettiği için yoldan geçen araçlar tarafından ezilme tehlikesi yaşarsınız.
 • aytaç caddesi'ndeki şubesi daha kendi halinde ve şirindir. ancak 4 liraya küçük boy take away filtre kahve içebiliyorken, küçük boy ile arasında azıcık bir fark olan orta boy için 8 lira * ödemeniz gerekmektedir. aferin çok iyi düşünmüşsünüz.
 • üniversite cd. şubesinde haklı bir çakallık yapan cafe.

  geçen hafta 3 arkadaşımla kahve içmek için gittik. mekan genel olarak boş olmasına rağmen bizi en arkalarda bir masaya aldılar. ön bahçe özellikle yol kenarındaki masalar rezerve imiş. rezerve...

  neyse efendim paşa paşa geçtik arkaya. ama ben bahçe kısmını kesmeye devam ediyorum. gelen tüm erkekleri arkalara alırken kadın gruplarını özellikle de marjinal, dekolte, postmodern giyimli kadınları giriş kısmına alıyorlar. dışarıdan ıçerisi kız dolu izlenimi vermek için. köftehorlar sizi...

  siz de haklısınız. herkes ekmeğinin peşinde. adam 25bin tl kira veriyor o mekana. ya nargile satarak ya da pahalı kahve satarak çıkaracak. kahve satmayı tercih etmişler.

  kucuk cay 5 tl, küçük boy filtre kahve 6.75 tl. üstelik kahve yanik geldi. starbucks ve turevleri varken size tekrar sans vereceğim ve bir daha yanik kahve gelirse çok hoş şeyler yazamayacağım. şu an için gidilebilir.

  edit : gün aşırı kitap okumak icin gitmeye başladım. personel çok profosyonel. diger 3.dalga kahve isletmesi personelleri gibi "kanka yerim yok ya" diyerek gereksiz bir samimiyet yok. ciddiyet var. alt kat ile üst kat çok farklı konseptlere sahip. aslında mimari olarak aynı fakat üst katta müzik çok az. daha sakin ve relax. gelen giden az. şu an sıkıntı yok. hatta devamlı müşteriler kazandırmak uzereyim. böyle devam ederse.

  edit 2: internet hızı harika.bir mekana müşteri kaybettiren en büyük faktörlerden birisi internet. aynen bu hızda devam :)