şükela:  tümü | bugün
 • başkasının hayatlarına atlamayı ne çok seviyorsunuz amk. ister sever, ister sevmez, ister ıslanır. biz her gün kadınları beğenip arzulamıyoruz sanki. yok kıllı türk kezbanıymış, yok orospuymuş. şu ülke insanı herkesin hayatına atlayabileceği hakkını nereden buluyor anlamıyorum.
 • çirkin oldugu yorumunu okurken kahkaha attığim aktör..çekici ve yakışıklı olmak erkeklere gore bebek yüzlü olmak sanırım. ryan gosling e falan da çirkin diyenler var, tövbe yarabbim.. gece gece bu adamlarin fotosuna bakip bakıp "iyy çok çirkin" falan diyecek motivasyonu merak ettim..
 • underrated oyuncu. şimdiye kadar her türlü karakteri başarıyla canlandırdı. ama jennifer lawrence yeteneksizi kadar takdir görmedi. yeni nesil leonardo di caprio vakası.
 • prince of persia'da mahsun kırmızıgül'ü başarıyla canlandırmış oyuncu:

  [http://www.imdb.com/media/rm521375488/tt0473075 http://www.imdb.com/media/rm521375488/tt0473075]
 • 2015 oscar ödüllerine maalesef aday gösterilmemiş başarılı oyuncu. nightcrawler'daki başarısından sonra büyük haksızlığa uğradığını düşünüyorum, ödülü gerçekten haketmişti.
 • source code, prisoners, enemy ve nightcrawler derken, son bir haftada izlediğim her iki filmden birinde oynayan aktör. rol aldığı filmleri bu kadar kısa aralıklarla izleyince, sanki kişilik bölünmesi yaşayan bi hastanın farklı kimliklerini gözlemliyormuş gibi hissetmeye başladım. eşime ne zaman "şu filmi izleyelim mi" desem, "kim oynuyormuş" sorusuna "bizim donnie darko işte ya" diye cevap veriyorum. ikinci cevaptan sonra sorular anlamsızlaşmaya başlayarak yerini kabullenmeye bıraktı. artık, "hadi donnie darko'nun bi filmini daha izleyelim" diyerek film seçiyoruz. adam sinema sektörünün içinde bir nevi oligopol piyasası kurmuş yahu!

  edit: hiç şaşırtmayarak, bu entry'yi girdikten kısa bir süre sonra end of watch'ta da karşımıza çıkmış ve böylelikle, geçmişte izlenen love and other drugs, prince of persia the sands of time ve brothers ile birlikte 2009'dan 2014 sonuna kadar rol aldığı tüm filmler eksiksiz izlenmiştir. menajeri bu kadar sıkı takip etmiyodur pezevengi...
 • kadim bir dostumla abd'de doktora düşleri kurarkene benim

  "evimize de bir kedi alırız. adını da jake koyarız."

  önerim üzerine kadim dostun "bence eve jake'i alalım adını da kedi koyalım" cevabında bahsi geçen kedidir. bir tanedir.

  edit: ayrıca he was a friend of mine demek istediğimdir.
 • korona kaptı sandım mk
 • yapmayın lan bu adama cirkin demek kotu oyuncu demek nası bi motivasyondur? erik gibi bi abimiz kendileri. ben en son prisonersta izledim filmi kurtaran iki sey vardı biri volverin diğeri bu abi.
 • sinema salonuna gittiniz ve bu adamın oynadığı bir film gördünüz. hemen diğer filmleri eleyip o filme bilet alıyosunuz. kötü çıkma ihtimali yok.

  hayır jake çok iyi oyuncu her filmi kurtarır gibi bir şey demeye çalışmıyorum. sadece şunu biliyorum ki bu adam bayağı bayağı senaryo seçiyor. film dandik de olsa oynayayım da parama bakayım olayı yok herifte. sadece güzel olacak filmlerde oynuyor.

  böyle de tespit yaparım iste hehheeyt.