şükela:  tümü | bugün
372 entry daha
  • ekşi sözlük magazin dedikodu haberciniz geldi:

    jake'in aşk hayatındaki isimlerin listesi hayli kabarık. ilk olarak ablasının tanıştırdığı kirsten dunsk var, (siz örümcek adamdan bilirsiniz, biz melankoliden) bi ayrılıp bi barışmışlar, epey uzun soluklu bir ilişki olmuş, sonra birbirlerine göre olmadıklarını anlamışlar. jake bildiğin ev kuşuymuş, kirsten dışarı çıkma, sürtme meraklısı. yine de ilişkileri bayağı ateşliymiş. abuk subuk yerlerde sevişiyorlarmış özellikle kamusal alanlarda, mesela avmlerin soyunma odasında felan. kirsten sonra başka biriyle nişanlanmış, bebek de bekliyormuş, adamı görseniz bilemiyorum neyse.

    jake'in götürdüğü diğer ünlüleri yazayım da ağzınızın suyu aksın: natalie portman, reese witherspoon, taylor swift, rachel mcadams, lea sedoux, tanımadığım ama ünlü olan daha birçok isim. siz de burda eko şöyle güzel, mansur böyle harika diye eşelenin durun ekşiciler. :)))

    ek: yahudi kökenli diye biliyorum. kardeşi de maggie gyllenhaal, bir diğer ünlü oyuncu, nolanın batman'inde batmanin sevgilisini oynamıştı. maggie ile ikizlermiş, bir yazarımız söyledi.düzeltme: yanlış söylemiş o yazar, ikiz değillermiş, başka yazarlar itirazlarını sundular. jake 80li, maggie 77li imiş, teşekkürler.

    ayrıca bu iki kardeş efsane film, donnie darko'da beraber oynamışlardı. :) işte yahudi lobisinin gücü, çocukluktan yetiştiriyor geleceğin oyuncularını. :p