• şarkılarını dinlerken kendinizden geçip, ulan ben bu adamla evlensem olmadı bunun gibi birini bulup evlensem dersiniz. sesi, tonlamaları, gitarı tutuşu, fiziği ve saçı sakalıyla adeta bir yunan tanrısı gibi size göz kırpar.
  • sesine asik olunacak adam. dinlemeyenin kulaklari diger seyleri ses zanneder. bu adamin ve muziginin etkisinden sonra zor tatmin olur artik insan.
  • ses telleri viski ile yıkanmış gibi hem tok hem çatallı duyduğum en karizmatik ses tonuna sahip, telefon sapığım olsun, kulağıma fısıldasın dediğim adamdır.
  • bu adam alsa götürse beni bir dağ evine, “artık burada yaşayacağız” dese gıkımı bile çıkarmadan kabul edeceğim adam. yerleşsek alaska’ya diyorum her dinlediğimde. çıtamı dünyanın gök katmanlarından çıkarıp ötelerine sürükleyen adam, aşık olunası adam, susmayası adam... ah ulan ah, ne adamlar var be... kıps
  • sesi mükemmel ,durmadan konuşsa bıkılmaz
  • into the sun şarkısı muazzamdır.

bir insanın tüm söylediği şarkılar dinlenir mi? adam dinletiyor.

nam-ı diğer the white buffalo
  • 16 temmuzda greenify2018festivali kapsamında küçükçiftlik bahçe'de sahne alacak abimiz.
  • "bas" erkek dendiğinde o efsane tınısı beynimin içinde çınlayan solist. o kadar pes notlarda bile yüksek volumle şarkı söylemesi mükemmel. zaten görünüşüne laf yok. o sese öyle bir tablo.
  • the white buffalo eğer bir grupsa o grubun solisti. çok güçlü sese sahip ve coverını yaptığı bir çok şarkının alıntından rahatlıkla kalkmıştır. yepyeni bir bakış getirmiştir. en çok bilinen şarkısı yine bir uyarlama olan the house of the rising sun'dır. ayrıca, oh darlin what have i done ve the whistler kesinlikle dinlemeden geçilmemelidir.
  • böyle bir ses nasıl var olur dedirten adam. sesindeki o tını içinize işler usulca.bıkmadan dinlerim dediğimdir, özeldir kelimelerin yetmediğidir.
hesabın var mı? giriş yap