• radikal gazetesinde mustafa koç ile röportajı yayınlanmış kişi. röportajdan bir alıntı ise şöyle:

"ekimde sokak gösterileri bekleniyor. sizin olaylara bakış açınız nedir?

ileri demokrasilerdeki gösteri hakkı nasıl mevcutsa türkiyede dünyanın parçası olacaksa ki ona oynadığımızı biliyorum. doğal olması lazım. şiddet kullanılmadığı müddetçe.

sizce taksim’de yaşanan olaylar 300 aracın yakılması şiddet içermeyen olaylar mıydı?

siz oraya gelen insanları gördünüz mü? sizin benim gibi insanlar. ellerinde molotofkokteyli olanlardan bahsetmiyorum. ama hepsinin aynı kefeye konmasını ben kabul etmiyorum. kusura bakmayın. 70 yaşındaki teyze de gördüm ben, 18 yaşında çocuk da. bunlar mı ülkeye zarar verecek. bundan vazife çıkartan insanlar tabii ki olmuştur. biz şeylerde aynı yere varamayacağız."

camiye de ayakkabıyla girildiğini hatırlatsaydın ya jalecim, usta o kadar söyledi! darıldım, vallahi darıldım.
  • yalan ve külliyen yanlış şeyleri çok bilmiş edasıyla yazan boş beleş insan. soyadına bakıp aldanmamalı.
  • t: hürriyet’ten şutlandıktan sonra bir ekonomi yazarı olarak türkiye’nin tek ekonomi gazetesi dünya gazetesinin yolunu tutmuştu.

-eski çalışma arkadaşı eski yandaş erdal sağlam ile beraber- şimdi de cumhuriyet’e geçtiği ilan edildi.

cumhuriyet nasıl bir gazete olma yolunda? t24 olma yarışına mi girdi?
hesabın var mı? giriş yap