şükela:  tümü | bugün
 • indiana pacers ın lead oyuncularından. geçen sezon nba de kendini en çok geliştiren oyuncu seçilmiştir. yüksek yüzdelerde şut kullanabilen ve tutulması zor bir oyuncudur. solak olduğu için savunmalarını hep zor durumda bırakabilir. cool bir yapıya sahip.
 • bugün itibariyle artık bir chicago bulls oyuncusudur (bkz: chicago bulls/11). takımımıza faydalı olması onun gönlümüzdeki saygısını arttıracaktır...
 • 2.03 boyu sayesinde hem forvet hem guard oynayabilen. isabetli şutlarına ve drive'larına sıkı savunma yapıldığında harika asistler çıkarabilen ve tüm bu özellikleri ile chicago bulls takımına yeni bir heyecan getiren nba oyuncusu.
 • son günlerde adı sıkça takas söylentilerinde dolaşıyor, hatta bunlar söylenti de değil, bugün yarın kokusu çıkacak, john paxson kendisini donyell marshall'la beraber toronto raptors'a yollamayı düşünüyor, umarım böyle bir aptallık yapmaz.
 • lonny baxter ve donyell marshall ile toronto yollarini tutmu$, vince'in yeni saz ekipda$i. takasin obur kanadinda ise antonio davis, jerome williams ve chris jefferies, michigan golu yakinlarinda ev sahibi olmu$lardir.
 • nba live 2004 oyununda gerektiginden fazla sisirilen basketci. durdurmak icin double team yapmaniz gerekir ki bir guarda double team yapmak ne kadar dogrudur orasi mechul.
 • bugun itibari ile new york knicks ile ilisigi kesilen oyuncu
 • sitesinde phoenix suns'la anlaşmak üzere olduğunu açıklamış basketçi:

  "being waived by the new york knicks has created an opportunity for me to find a team to play on that will hopefully get me back into the playoffs with a realistic opportunity to win a nba championship. i am lucky and thankful to the numerous teams that have shown interest in me over the past few days, in particular joe dumars and my hometown pistons and pat riley and the miami heat. choosing the next chapter in my career has been difficult but i am proud to announce that i am now a member of the... phoenix suns. i look forward to getting this season started and hope to see you at the larry o'brien championship trophy presentation in june. the stage is set, now its time to grind!"

  kendisi play-off'larda x-factor olabilecek kapasitede bir oyuncudur. suns iyi iş yapmış..
 • solak, iyi bir şutör ve offensive awareness'i yüksekbir basketbolcu olarak hatırlarlar eskiler. pacers'ta 90 ların sonunda gayet iyi bir dönem geçirmiştir. 2000 yılında most improved player seçilmiştir.

  youtube kanalı (bkz: http://www.youtube.com/user/jalentv) takip edilesidir. evden web kamerasından konuşur, sık günceller küçük updateler ile. son olarak nba all starlarının seçimini sadece seyirci oylarıyla yapmanın sakıncalarından bahsetmiştir ve bence de haklıdır. allen iverson, tracy mcgrady gibi eski, sönmeye yüz tutmuş, artık oynayamayan yıldızların hala allstar seçilmesi, nba in yeni yükselen ve sezon içinde iyi performans gösteren yıldızlarına yapılan bir haksızlıktır.

  shaq'ı, oynayamasa da all-star seçsinler, o ayrı.