şükela:  tümü | bugün
  • run dmcnin dji.. 30 ekim 2002 de vurularak öldürülmüş..
  • yine bir east coast-west coast olayından şüpheleniliyor bu cinayette. rap'in efsanelerini birer birer öldürmek istiyorlar ki, meydan gangsta'lara kalsın şiddet daha da artsın. şimdi kim var sırada acaba. grandmaster flash mi? yeter artık demekten sıkıldım bir de. ama çok iyi bildiğim birşey var, isminiz ister ja rule olsun, ister fat joe, ister mystikal, ister suge knight olsun, efsaneleri silemezsiniz. paranızla konuşsanız bile.
    (bkz: zavallılar)
  • cok cok eskilerde daha rap meydani ite kopuga kalmadan once bu abiler vardi, siyah alloverlari ile bagciksiz adidaslari ile ayrica "en asi,maco,-hesapta- tough guy benim,hatunun en babasini goturuyorum para da bende ferrarinin hummerin ucunu besini zevkten parcaliyorum, dolayisiyla otomatikman en kral rapci de benim" zevksizligi olmaksizin bize rapi sevdirmislerdi, artik bir kisi eksikler. muteveffanin ruhuna bir "christmas time in hollis queens" dinlenmelidir diye dusunuyorum.
  • kafasından tek kurşunla vurularak öldürülen rapper. stüdyoda yanındaki ba$ka bi ki$iyle beraber hayatını kaybetmiş , gerçekten üzücü..
  • ayni zamanda terminator x'e dj'ligi ogretmis kisidir. terminator x, her daim jmj'in gelmis gecmis en iyi parti dj'yi oldugunu soyler dururdu. basimiz sagolsun.
  • yillar once bir konserde bana t shirt imzalamis, iri ve sevimli insan.* cok uzun sure imza aldigim tek unlu olarak kaldi; ta ki, eksi sozluk kitabini ssgye imzalatana kadar. bu imza ile ilgili bir lanet olmadigini umuyorum.*
  • elime gec gecen hurriyet gazetesinde kendisi hakkinda okudugum "iki arkadasi vokal yaparken kendisi de plaklari titreterek tempo tutardi" yorumu beni kendimden gecirmistir.
  • toprağa verilmeden önce siyah deri ceketi, altın takıları ve beyaz adidas lastik ayakkabılarıyla cenaze evindeki tabuta yerlestirilen run dmc kurucusu