şükela:  tümü | bugün
 • run dmcnin dji.. 30 ekim 2002 de vurularak öldürülmüş..
 • yine bir east coast-west coast olayından şüpheleniliyor bu cinayette. rap'in efsanelerini birer birer öldürmek istiyorlar ki, meydan gangsta'lara kalsın şiddet daha da artsın. şimdi kim var sırada acaba. grandmaster flash mi? yeter artık demekten sıkıldım bir de. ama çok iyi bildiğim birşey var, isminiz ister ja rule olsun, ister fat joe, ister mystikal, ister suge knight olsun, efsaneleri silemezsiniz. paranızla konuşsanız bile.
  (bkz: zavallılar)
 • kafasından tek kurşunla vurularak öldürülen rapper. stüdyoda yanındaki ba$ka bi ki$iyle beraber hayatını kaybetmiş , gerçekten üzücü..
 • ayni zamanda terminator x'e dj'ligi ogretmis kisidir. terminator x, her daim jmj'in gelmis gecmis en iyi parti dj'yi oldugunu soyler dururdu. basimiz sagolsun.
 • yillar once bir konserde bana t shirt imzalamis, iri ve sevimli insan.* cok uzun sure imza aldigim tek unlu olarak kaldi; ta ki, eksi sozluk kitabini ssgye imzalatana kadar. bu imza ile ilgili bir lanet olmadigini umuyorum.*
 • toprağa verilmeden önce siyah deri ceketi, altın takıları ve beyaz adidas lastik ayakkabılarıyla cenaze evindeki tabuta yerlestirilen run dmc kurucusu
 • bundan bir kaç yıl önce mtv bilmem kaçıncı music awards'ta; artık puff daddy mi desem, sonradan olma haliyle p.diddy ya da kısaca diddy mi bilemiyorum, özetle sean pofuduk combs efendinin anma mahiyetinde hakkında konuşma yaptığı insan. olayın tek güzel yanı ise bu konuşmanın ardından sahnenin sağ ve sol tarafındaki izleyicilerin adidas ayakkabılarının tekini ellerine alıp havaya kaldırmasıysa bir nevi selamlamaydı. şimdi düşünüyorum da acaba p.diddy, jay z, eminem, adını yazmak bile beni sinir etmeye yeten 50 cent vs.. türevi gangstalar ölse bu anma nasıl olurdu? muhtemelen mtv seyircilere birer adet imitasyonundan dev madalyon dağıtırdı. bunları sallamaya kalkan seyircilerin elinden fırlayan o büyüklükteki kolyeler allah muhafaza birilerinin kaşını gözünü yarardı vallahi o ağırlıkla. ya da daha tehlikesiz olması amaçlı eller havaya kaldırılır, küçük serçe parmakta elmas taklidi yüzükler...ya da bilekte rolex taklidi saatler bol taşlısından...neyse mücevherleri bırakalım da, biz buradan ne ders çıkardık? aradaki fark efem. diz boyu görgüsüzlük farkı.

  şimdi ben burada klavye başında adidasımın tekini havaya kaldırsam bir şey ifade etmeyeceğinden the incredibles'tan bir replikle selamlamak istiyorum ustayı ve onun mahiyetinde diğer oldskool ustalarını. filmin sonlarına doğru walter matthau ve jack lemmon ikilisini temsilen çizgi versiyonlarından biri yeniden iş başı yapan hafiften yaşlı süper kahramanlara bakarak der ki:
  - old school is best school.
 • şu şurada dursun da uçurulup uçurulmadığına bakacağım düzenli aralıklarla.

  tüm beşiktaşlılara küfür etmek o kadar kolaysa bunun önüne de geçemezsiniz.

  https://i.hizliresim.com/6yjmr9.jpg
  (bkz: #71738222)