şükela:  tümü | bugün
  • türkiye atletizm federasyonunun sprint dalında örnek alması gereken federasyondur.kardeşim adamlar 100 metrede altın gümüş 200 metrede ise bütün element alaşımları almışlardır.
  • ciddi anlamda darbe yiyecek olan federasyondur.

haziran ayında veronica campbell-brown'ın doping testinin pozitif çıkması ile lisansının askıya alınması olayından sonra asıl bomba bugün patladı. asafa powell, sherone simpson, nesla carter ve 2 jamaikalı atletin de doping testlerinin pozitif çıktığı iddiası doğru çıkarsa yiyecekleri darbeyi kaldırmaları çok kolay olmayacak.

ama beni asıl korkutan olay usain bolt için böyle bir durumun çıkması olacak. o zaman bırak jamaikayı, asıl darbeyi dünya atletizmi yiyecek. aman usain.

http://www.flotrack.org/…er-jamaicans-test-positive
  • başkanı istifa etmeli. net!

bu ne rezalettir lan! bu nasıl bi aymazlıktır! kendi atletlerini tanımıyor musun? ben dünyanın öbür ucundan deliriyorum, bu adam (veya kadın) orda ne iş yapıyor aklım almıyor...

4x100 erkekler yarışında yohan blake neden yok? usain bolt antrenman yaptı mı? gerçekten hazır mıydı 4x100 finaline? neyse buraya çok sözüm yok, ben kadınlar tarafındayım olayın:

4x100 kadınlar yarışında jamaika takımında elaine thompson neden yoktu?? delirecem meraktan

hayatımda böyle saçmasapan bi takımla geldiklerini görmemiştim dünya şampiyonasına. bi tane yıldız denilecek sprinter yoktu. bu nasıl jamaika yahu! hadi shelly ann fraser hamile, hadi veronica campbell yaşlandı (ki sanırım bunda bi doping muhabbeti de vardı), elaine thompson nerde lan? 100 ve 200'ün efsanesi yahu bu kadın!

ki zaten uyuz oldum bu kadın neden 200 değil de 100 yarıştı diye. aynı eleştirim bolt için de geçerli

yahu adam yaşlanmış, eski performansı yok işte. belli. bolt'tan bahsediyoruz, çıkışı kötü adamın. koşarken geçiyor herkesi. çoğu zaman 100 metre az geliyor nerdeyse. bunu defalarca gördük. yarıştırsana şu adamı 200'de. manyak mısın!

bu paragraftaki her şey elaine thompson için de aynı. o da aynı. jamaikalıların kronik problemi bu. çıkışları kötü işte. bunun tek istisnası shelly-ann fraser. hatunda boy 1.52 çünkü. e bolt zürafa gibi. yapamaz bunu. kör müsün başkan!! yahu ben deliriyorum türk başıma, sen ne ayaksın orda?

jamaika atletizm federasyon başkanı istifa!!!