şükela:  tümü | bugün
 • gelecekte adından çok söz ettirecek basketçi. şutu çok temiz özellikle üçlükleri, içeri driveları az ama öz, fiziği çok ortalama, topsuz da aşırı hareketli. tam bir klay thompson prototipi gibi. star potansiyelli fakat star olamasa da en azından bu temiz şutla çok iyi bir rol oyuncusu konuma da gelebilir.
 • yeni stephen curry olacağını düşündüğüm basketbolcu.
 • denver nuggets tarafından 7.sıradan seçilen oyuncu. kaynak(bkz: woj)
 • buddy hield'dan sonra üçlük potansiyeli en yüksek çaylak. ilerde klay thompson'a evrilme şansı var. sezona embiid'le birlikte iyi başlayan tek çaylak oyuncuydu ama garry harris ve will barton'ın dönüşüyle benche çekildi. zaman zaman iyi performanslar ortaya koysa da çok istikrarsız oynuyor ve hala çok eksiği var
 • 2017 nba all-star rising stars challenge'ın mvp'si oldu. 9 üçlük sokup 36 sayı attı toplamda.
 • 2016 draftı'nın en potansiyelli çaylağıyken yılın çaylağı olmak bir yana ismini bile andıranamış ezik oyuncu.

  son lakers maçında l.ball'ın olumsuz profilinden yararlanmak için maç boyu üzerine oynadı;basketbolun içinde olan şeyler olduğu için kabul edilir ama maçın sonunda (son saniyeleri izlememiştim, şimdi gördüm o yüzden gecikmeli yazıyorum.) arkasını dönmüş adamla dalga geçmeye çalışmış ezik.

  link

  bu hareketi yapmak haddi değil çünkü geçen sene lonzo ile aynı konumdaydı. (bkz: overrated)
 • bu sezon oynanan iki maçta lakers oyuncularına ve koçuna terbiyesizlik yaparak, ortamı gereksiz yere germiş oyuncu. bu akşam iki takım bir kez daha karşı karşı gelecekler.

  kendisine el presidente'nin zamanında aynı çaba içinde olan scola'ya verdiği açık mesajı hatırlatmak istiyorum:

  https://www.youtube.com/watch?v=v6y7_hmrta4
 • bu sabah oynanan maçta celtics’e 48 sayı atmış oyuncu. alev aldı

  istatistikleri : 48p~4a~5r

  (bkz: underrated)

  izlemek isteyenlere hizmet: https://youtu.be/30knlcmrzae
 • dün gece maçın sonunda kendi seyircisi 50'ye ulaşması için son topu atsın istedi ve murray iki arada kaldı. çünkü nba raconu gereği son top kullanılmaz. ama orası kendi sahalarıydı ve seyirci istiyordu. attı ama kaçırdı 50'ye ulaşamadı.

  kyrie irving de bunu sindiremedi topu alıp tribünlere fırlattı.
 • çekişmeli giden boston maçında ardı ardına üçlük atarak maçı kopartan oyuncu. üçlük attıktan sonra parmaklarını yalarcasına hareketler yapması benim hoşuma gitmedi.

  fark kapanmayacak kadar açılmışsa son top kullanılmaz bu nba’ in yazılı olmayan kurallarından biridir ve taraftarların gazına gelip bu kuralı çiğnemesi ise iyice rahatsız etti. sportmenlik dışı hareket sergiledi ve bunu ilk kez yapmıyor.

  kısaca kendisi yetenekli ve potansiyeli yüksek bir oyuncu ama karakterini geliştirmesi lazım.

  edit: kyrie' yi savunacak ya da eleştirecek adam, (bkz: kyrie irving) başlığı altında yapabilir. tarafsızca kendi düşüncelerimi yazdım sadece.