şükela:  tümü | bugün soru sor
 • florida state seminoles'un büyük gelecek vaadeden genç quarter back'i. 2012 yılında johnny manziel'in heisman trophy'i kazanan ilk freshman olmasından bir sene sonra, 2013'te, bu ödülü freshman olarak kazanan 2. oyuncu olmayı başarmıştır. aynı zamanda bu ödülü kazanmış en genç kişidir. kendisi aynı zamanda florida state'in beyzbol takımının da oynuyor. beyzbolunu bilmem ama bu sene florida state futbol takımına mükemmel bir sezon yaşatmıştır ve bcs national championship game'i de kazanarak sezonu şampiyon tamamlamıştır.

  winston'a şu anda nfl'in beklediği en potansiyelli quarter back hatta en potansiyelli oyuncu gözüyle bakılıyor.

  http://www.youtube.com/watch?v=dhh7yhdjqle
 • hakkındaki tecavüz soruşturması üniversite tarafından hasıraltı edilen, en son bir süpermarketten yengeç çalarken yakalanınca beyzbol takımından kovulan bir şahıs.
 • hakkında çıkan onca iddiaya göre yine büyük ihtimalle birinci round'da draft edilecek amerikan futbolcusu.
 • aygır gibi kuvvetli.
 • son bir yıl içinde yediği onca naneye rağmen bu gece 2015 nfl draft'ın da ilk sıradan seçilmesi beklenen iki ucu boklu değnek. mariota'dan daha special bir yetenek olduğu bariz bir gerçek fakat sicil konusunda sıkıntılar yaşıyor. iri bir quarterback kayıtlara göre kendisi 1.94 ve 105 kilo. bir kaç tutam ben roethlisberger ve vince young esintileri taşıyor. kol gücü ve çeviklik olarak bu iki ismin harmanlanmış şekli de diyebiliriz. koca bedenine rağmen hareketli bir isim.

  çok yüksek ihtimal mariota ile 1-2 olacaklar draft'ta. mariota ödevlerini günü gününe yapan sınavlardan sürekli yüksek alan öğrenci konumunda. winston ise zeki ama çalışmıyor, tenefüslerde sigara tellendiriyor. draft'ı türklerin gerçekleştirmediğini göz önünde bulundurduğumuzda ilk sıra kendisine daha yakın ..
 • 6 ocak 1994 dogumludur.
 • hayatımda gördüğüm en boktan pregame speech ile takımı gaza getirmeye çalışarak bombok oynadığı sezonda tüy dikmiştir.

  senin çarpık ellerini sikeyim ..