şükela:  tümü | bugün
 • ingiltere büyük mason locasının yasalarını yazan protestan rahiptir..(bkz: anderson yasaları)
 • san antonio spurs'un 2010 draftı 21. sırasında draft ettiği şutör guard. kolejde oklahoma state forması giyerken önceki sezon big 12 konferansında en iyi oyuncu seçilmişti.
  ilk izlenim olarak ortalama üstü bir üçlükçü ve iyi bir yüksek post atıcısı olduğu söylenebilir. eğer savunmasını da biraz geliştirirse yaşlı spurs kadrosunda hâyli iyi bir alternatif oyuncu olmaması için bir sebep yok bu solak oyuncunun.
 • carolina panthers takımında line backer pozisyonunda oynayan amerikan futbolu oyuncusu.
 • james anderson bu sene zalgiris formasıyla avrupa'da boy gösterecek.

  kendisi avrupa'da ciddi iş yapacak potansiyele sahip.

  nba'de playoff tecrübesi vs. var, geçen sene 28 dakika civarı süre aldı philadelphia'da.

  tipik bir spot şutör değil ama şutuna güveniyor. ki el üstü kaldırmaktan vs. çekinmiyor. şuttan daha çok skor düşünen bir oyunu var. dribbling üstünden oynayabilir. muazzam bir hızı-gücü vs. yok ama penetreden çekinmiyor, üstünde adamla potaya gider.

  geçen sezon 28+ dakikada 10 sayı, yaklaşık 4 ribaund, yaklaşık 2 asist ortalaması var, %55 civarı 2 sayı, %35 civarı üç sayı. form tuttuysa genç zalgiris backcourt'unda skoru çeken adam olur.
 • geçtiğimiz yıl nba'de 80 maçta 10.1 sayı ortalaması tutturmuş adam.

  zalgiris formasıyla da unics kazan'a 27 sayı atmış ve maçı getirmiş. şimdi bu adamın zalgiris'e nasıl ve neden geldiğini düşünüyorum. 2. gruplara kalınmadan giderse şaşırmamak lazım zira zalgiris her sene sezon ortası ödeme sıkıntısı çeker. bak bu da bilinir mesela herkesce ama bu adam buna rağmen buraya neden geldi?

  çok enteresan.

  zalgiris scout ekibine ve transfer komitesine de kocaman bir alkış.
 • avrupaya ısınmaya başladı. son maçında 27 sayısının yanına 11 reb eklemiş, 4 asist ve 3 top çalma yapmış. zalgris 4 maçta bir tek ispanya'da madrid'e kaybetti ki o maçta da kök söktürdü. bu sene süpriz yapacaklarsa en büyük pay anderson'ın olacak.
 • cska'ya gitmiyor. fenerbahçe ile görüşüyormuş.
 • dun cska ile anlastigi haberlerini gorunce hayiflanmistim, zira g-lock'un yoklugunu tolere edebilecek ender isimlerden piyasada. onun kadar harika bir sutor degil ama temasa dayali oyunda daha iyi, iceriyi daha iyi kullaniyor. guzel bir hamle olur takima eklenmesi.