şükela:  tümü | bugün
 • gaming piyasaına yeni giriş yapan bir marka. çok değişik mouseları var. kutu içinden mouse'u kişiselleştirmeniz için birçok parça çıkıyor. şu 4-5 günlük süreçte incehesap.com'da unlost kodu ile alışveriş yapanlara alt limitsiz 40 tl indirim var.
 • tanım: oyunculara yönelik fare ve klavye üreten çin kaynaklı bir şirket.
  bunların 007 diye bir faresi var ki göreni aşık eder.
 • bir fareye bu kadar para neden verilir asla anlayamadığım başka bir “gamer” ürün tedarikçisi şirket.
 • asla bmw kullanmamış birinin neden bmw için bu kadar para verildiğini anlamaması normal. klavyesini kullanıyorum ve asla pişman değilim. çok nadiren bunu söyleyen biriyimdir ve kesinlikle her kuruşunu hak ediyor. tek sıkıntısı klavyelerde türkçe desteği zayıf.
 • reddot ödülünü almış fare ve klavyeleri olan uzak doğulu bir üretici.

  merak eden almak isteyen olur düşüncesi ile detaylı olarak anlatıyorum

  şimdi gelelim izlenimlerime. 007 modelinin grisini ve 612 modelinin 104 tuşlu olanını aldım. alırken biraz çekincem vardı ancak gerçekten aldıktan sonra çok tatmin oldum. mesela şu an bu yazıyı yazarken klavyenin çıkardığı sesten o kadar mutlu oluyorum ki anlatmam mümkün değil.

  007 modeli ile başlayalım.

  007 pro seviye bir gamer mouse. yani öyle sıradan bir fare değil. (bu arada bana ürünleri tavsiye eden arkadaşıma da teşekkür edeyim). öncelikle elinize oynadığınız oyuna göre modifiye edebiliyorsunuz. kutunun içinden tak çıkar özellikli 11 parça geliyor. bunlardan 3'ü sol, 3'ü sağ, 3'ü arka kısımın modülleri ve 2 si de farenin alt kısmı için.

  http://i.hizliresim.com/7q1mjw.jpg

  çok deli bir fps hayranı olduğum için benim favori üçlüm resimdeki gibi
  http://i.hizliresim.com/4pvrm0.jpg

  modülleri takarken asla zorlanmıyorsunuz. mıknatısla kendiler şlap diye oturuyor yerine. oyun oynarken asla yerinden kıpırdamayan modüller, çıkartmak istediğinizde hiç sorunsuz çıkıyor.

  https://media.giphy.com/…kip5rt9xjrfg8r1m/giphy.gif

  farenin renklerini ayarlayabilmek yeterince etkili iken ön ve yan taraflarında bulunan led ışıklar tam anlamı ile beni benden aldı. bir de tam üstünde şerit ledleri var ki tadını anlatmaya söz bulamıyorum o yüzden gif yaptım

  http://gph.to/2pxu6rd

  http://i.hizliresim.com/8mleo7.jpg
  http://i.hizliresim.com/dp5kqv.jpg
  http://i.hizliresim.com/m3n8z0.jpg
  http://i.hizliresim.com/egaemz.jpg

  gelelim klavyeye, özellikle oyunlarda size yaşattığı his elinizin altında binlerce ayrı klavye varmış gibi ki zaten öyle de sayılır. switchleri ayrı olduğu için tepkime süresi çok düşük aynı zamanda o kadar güzel tok bir sesi var ki müzik açasım gelmiyor. klavyenin içerisinde turuncu renkte ışıklar var. kesinlikle tavsiyemdir, mutlaka odanın ışığını kapatıp karanlıkta oyun oynayın. fare ve klavyenin ışıkları sizi büyüleyecek.

  katılıyorum çok para verdim ama http://i.hizliresim.com/m3n8a4.jpg böyle bir sisteme de jd yakışırdı :)

  ve sizi çektiğim fotoğraflar ile baş başa bırakıyorum…

  http://i.hizliresim.com/kb8ydj.jpg
  http://i.hizliresim.com/alnbr2.jpg
  http://i.hizliresim.com/8mler1.jpg
 • çok oyun dünyasından anlayan biri değilim. indirimde olduğu için kardeşime doğum günü hediyesi aldım. iki gündür uyumadan önce bilgisayardan söküp klavye ve fare ile yatıyor.
 • gray 007 aldım kullanıyorum. doku olarak plastiği ele biraz zayıf gibi geliyor. ancak modüler yapısı kesinlikle bu açığını kapatıyor. özellikle fps ve rpg(lol özellikle) oynayanları tatmin eder. modüler tuşlardan biri fare hassasiyetini o kadar düşürüyor ki hedefi kaçırmak neredeyse imkansız hale geliyor. bir de fiyat olarak çok da uygun değil ama genel olarak beğendim ben. tanım olarak, logitech ve razer ürünlerinden çok daha makul ve tercih edilebilir gamer ürünleri satan marka.
 • mavi 007 mouse'unu aldım. 250 küsür gayme verdim. eve geldim taktım sürücüsünü programını yükledim, ne ettiysem tanımadı. çince mince yazılar menüde, profil ayarı diye bi yer yapmışlar her taraf anime manga resmi, dizi sitesi açıp "are you a boooy ooorrr a giiirl" diyen pop up'a yakalanmışım gibi program yapmışlar.

  şükür 7 gün olmadı alalı da iade edebiliyorum. bugün göndericem bakalım aldığım site sıkıntısız halledecek mi iade işlemlerini.

  arkadaşların gazıyla almıştım ama içimden de diyordum "lan james donkey diye markadan mal mı alınır aaküü" diye. haklıymışım.
 • james donkey pro seviye bir mouse yazmışlar yukarıda. hayır pro oyuncuları tanımasak bilmesek eyvallah diyeceğim ama dünyanın en popüler fps oyunu olan cs prolarının 1 tanesi bile kullanmıyor bu mouse'u. şimdi gelip yok pro oyuncular sponsorlu filan dicekler olacaktır. pro oyuncular sponsorlu evet ama reklamını yaptıkları mouseları kullanmıyorlar. en güzel örneği scream'in kendi adına çıkarılmış mouse olmasına rağmen razer deathadder kullanıyor olması. hayır yani zowie, logitech, razer gibi kendini kanıtlamış markalar varken sırf farklı diye şirket adında donkey yazan bir gamer ekipman üreticisini övmek bu kadar niye. oldu olacak facebook'ta tofaşk gibi bir grup kurun birbirinize mouse ve mekanik klavye resimleri atıp mutlu olursunuz. bu gurur hepinizin sonuçta.
 • ucuz bir ssd firması. **

  ayrıca güzel oyuncu fare'leri mevcut. sarı siyah'dan edinmek istediğim marka.