şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
1582 entry daha
 • woj bomb geldi, daha detay yok ancak brooklyn'e gidiyor.

  edit: detaylarda geldi hemen. cleveland'ın dahil olduğu bir üçlü takas. rockets caris levert, dante exum, rodions kurucs, 1'i cavs'ten 4 frp ve 4 nets pick swap'ı alıyor, cavs jarrett allen'la taurean prince'i. olan jarrett allen kardeşime oldu.

  edit2: ulan sular bi türlü durulmuyor. rockets levert karşılığında oladipo'yu alabilmek için takasa pacers'ı da dahil etti.
 • nets' e takaslanmış sakallı.
 • sixers gibi daha az toxic bir ortam varken kyrie'nin olduğu yere giderek bu seneyi de çöpe atmış oyuncu. kyrie de harden da topu elinde isteyen oyuncular. durant bir miktar topu elinden bırakabilir ama kyrie ve harden'ın aynı anda sahada olduğu tüm versiyonlarda o takımın topu etkili bir şekilde kullanma şansı sıfır. yine de hayırlı olsun.
 • brooklyn nets'e dört takımın dahil olduğu bir takasla yollandı.

  brooklyn nets bu takastan harden'ı kazandı.

  houston rockets oladipo, dante exum,rodion kurucs ve dört tane birinci tur hakkı aldı. bu haklardan birisi milwauke bucks'ın 22 ilk tur hakkı. bu hak clevelanddaydı.

  cleveland da jarrett allen ve taurean prince'i aldı.

  indiana da caris levert'i aldı.

  nets 2022, 2024 ve 2026 draft haklarını korumasız bir şekilde yolladı, yetmedi 2021,2023,2025 ve 2027 draft haklarını da swap ile yolladılar. ben bu kumarı bir yerlerde daha görmüştüm sonu hiç hayırlı bitmemişti ama nets korkunç bir takım oldu. steve nash'e de allah kolaylık versin bu saatten sonra.

  takasın kazanan tarafını aslında zaman belirleyecek ama bence cleveland resmen soygun yaptı. tek problemleri takımda çok fazla uzun var mutlaka birileri takaslanacak. şu anda cavs'ın beş numara rotasyonu şöyle : jarrett allen, javale mcgee, drummond ,marques bolden ve thon maker. dört numarada da kevin love ve nance jr var. bence drummond'dan çıkmayı düşünüyor cavs.

  indiana tarafı artık oladipo'nun eski performansını veremeyeceğini düşünmüştür mutlaka. aslında oladipo sezona iyi başladı diyebiliriz ama mutlaka bir endişeleri vardır ki oladipodan çıktılar. caris levert potansiyelli bir oyuncu üç yıllığına 52 milyon gibi bir kontratı var. oladipo'nun da son senesiydi. levert'in superstar seviyesine çıkabilecek bir oyuncu olduğu düşünülüyor ben pek aynı kanaatte değilim. kesinlikle potansiyelli ama tavanı o kadar yukarda değil bence. fakat yine de indiana hiç bir şey olmazsa elindeki artık sakat olduğu tescillenmiş asla o tavanına çıkamayacak olan oladipo'yu elinden çıkarttı.

  houston için ise bu takas westbrook'un acısını çıkarttıkları bir takas oldu. bu takasta kazanan tarafta olup olmadıklarını zaman geçtikçe göreceğiz. fakat oladipo'yu alarak tanking kovalamayacaklarını net bir şekilde gördük bence.
 • 3 boy geriden gelen victor oladipo da finish de yerini alıyor.
 • koc nash oyuncular harden, irving ve durant. cok acayip bir takimin olusmasina sebep olan oyuncu. kd zaten kendini verir, harden da yeni takimina moti e olur. burda tek soru irving. irving te kafasini basketbola verirse nets icin final bu sene hic de zor olmaz. ilginc bir takim izleyecegiz.
 • nets bu adam yüzünden bu sene konferans finali bile göremeyecektir. olan durant’e oldu amk. kafadan kırık irving ve bu bencil koca götlü harden ile artık takımda her hafta bir kavga yaşanır.
 • nets'e takaslanması sonucunda steve nash hocama sabırlar dilediğim basketbolcu.

  bence yol yakınken istifasını versin, bu kadar manyakla uğraşılmaz.*
 • kevin durant eski haline döndüyse bu takasla nets bu yılın şampiyonu olur.
 • harden, durant ve irving'i birlikte izlememize olanak sağlayacak bir antlaşmayla brooklyn'e takaslanmış top zıplatıcı. harika olacak bu sezon.
61 entry daha