şükela:  tümü | bugün soru sor
1347 entry daha
 • kendisine taptığım, yaşı daha genç olan (55 nedir ya ne, bruce springsteen 70 yaşında nasıl görünüyor!) ama nedense son 6-7 ayda birden bire çöken ilah.

  dilerim bir şey yoktur çünkü sanki bir anda kilo aldı ve çöktü bu adam.

  uzun yaşa papa het!
 • klasik yüzeysel , dış görünüşe tapan kezbanlar tarafından çöktüğü ilan edilen efsane. neymiş yüzü gerdirilmiş bol botokslu bruce springsteen çok genç duruyormuş.

  oysa ki bir erkek ve müzik sever gözüyle bakınca papahet çökmeyi bırak hayatının ikinci baharını yaşıyor. sesi 88-92 dönemindeki zirve noktasından sonra en iyi halinde. sahnede adeta kükrüyor.
  eski haline dönmek için meşhur ülkücü bıyığını bırakıp saçlarını uzatmaya başladı diye hemen çöktü olmuş. kilo aldığı doğru fakat yarın bıyıkları kesse, saçları da kısacık kestirse yine genç gösterir.
 • çökme durumunun gerçekten de gözden kaçacak durumu olmayan müzisyen.

  bundan 6-7 yıl önce de bir salmıştı kendini, hali göz kanatıyordu bir frontman olarak. fakat bu seferki hepsinden beter. eskiden yine sesi ile işini yütüyordu. şimdi sesi de zor şarkıları kaldırmıyor pek.

  erken kocadı koskoca hetfield. sahnede yıllardır gösterdiği bezginliğin, yetecek kadar performans vermenin ötesine geçiyor son durumu.
2 entry daha