şükela:  tümü | bugün
 • 1985 londra doğumlu ingiliz aktör.

  en çok dikkat çeken yapımları, psikopat rolünde döktürdüğü happy valley ile rahip rolünde yer aldığı grantchester'dır. bunların yanısıra death comes to pemberley ve belle'de rol almıştır. çok yakında ise yine bir mini dizi olan life in squares'te eşcinsel rolünde olacak.

  gelecek vaad eden ingiliz oyuncuları arasında gösterilmekte kendisi. muhtemelen 2016'da yayınlanacak olan war and peace dizisinde de kendisini prince andrei bolkonsky rolünde izleyeceğiz.

  bilhassa happy valley'deki rolü gerçekten izlenmeye değerdir bu arada.
  birkaç seneye buralar entry dolar.
 • andrey bolkonski rolü için alelade bir adam koysalar ona da hayran olurdum muhtemelen; ama james norton işin altından nasıl kalkmış be. hüzünlü, düşünceli bakışları, pek çok şey gerçekleştirebilecek kadar zeki olmasına karşın kendini geri planda tutması, eksiklikleri ve fazlalıklarıyla, o muhteşem kompleks kişiliğiyle, modern insana yaraşır kafa yapısıyla tam bir andrey olmuş, zerre sırıtmamış. ne çok yaşlı ne çok genç. çok yakışıklı olmasına gerek yok, inanılmaz karizmatik, kemikli yüzü filan, enfes bir adam. kitabı baştan sona okutturmaz ama (yemez) malum sayfalara tekrardan göz gezdirme isteği doğurur.
 • war and peace'de andrey bolkonski rolü ve aksanıyla çok iyi bütünleşen 1985 doğumlu aktör. grantchester adlı seride de yer alır kendisi.
 • benim için birazcık simon baker özlemimi gideriyor kendisi sarışınlığıyla.
 • yeni james bond olacagi söylenen ingiliz aktör. gayet yeteneklidir.
 • kendisi gerçekten muazzam bir detay. 6 bölümlük diziyi yata kalka yuvarlana yuvarlana bir günde bitirdim. o nasıl derin nasıl içli bir yüz be adam. erittin içimi.
 • mcmafia'nin alex godman'i, biricigi.

  oldukca karizmatik ve hos bir beyefendi. feci derecede goz alici. sesi ve mimikleri de harikulade. bu ayrintilarin(!) etkisinde kalmadan oyunculuguna dair yorumda bulunmak icin gelmistim ancak hayranligim bir nebze azalinca editlemek daha iyi olacak.*
 • andrei bolkonsky rolü ile kalp çalan hırsız aktör.
 • happy valley kalifiye senaryosuyla oyunculuğunu son zerresine kadar ortaya çıkarmasında çok iyi bir şanstı. 007 olacak diyolar, işte o zaman dolar buralar.
 • bu adamın neden bu kadar etkileyici olduğunu buldum; öyle boyu posu, derin bakışları, alnına düşen bukleli saçları falan değil, yüzündeki çizgiler çok etkiletici. insanın içine işliyor adeta, evet.

  savaş ve barış mini dizisinde prens andrey bolkonski karakteri ile tanımıştım kendisini. ayrı zamanda (bkz: little woman) uyarlamasında da john brook karakterini canlandırmıştır. bir kez daha, dönem dizi/filmlerine ve kitap uyarlamalarına ne kadar yakıştığı gözler önüne serilmiştir.

  son çalışması mr. jones

  bonus olarak katıldığı bir radyo programından ;spotify