şükela:  tümü | bugün
  • italya'daki ilk sezonunda sidigas avellino takımını ligde üçüncülüğe taşıyan ve mvp ödülünü kazanan 25 yaşındaki amerikalı basketbolcu. 2.01 boyunda olup forvet olarak oynamaktadır.

30 maçta ortalama 31.6 dk da 18.4s- 4.3r- 2a /2.2tk ortalamaları var, %51 ikilik, %39 üçlük ve %91 serbest atış isabetleri var.
  • fenerbahçe'nin bu sezon ki transfer listesinin başında yer alan g/f.
    alınırsa müthiş bir katkı sağlayacağını düşünüyorum, ortalamaları harika ve zaten italya ligi mvp'si.
    bunun yanı sıra yerli transferleri içinde erkan veyseloğlu ve ahmet düverioğlu konuşuluyor.
  • fb dedikodusu cikti bugun. hic izledigim bi oyuncu degil. actim yutubdan baktim. pek bekledigim tipte bi forvete benzemiyor. ıyi sutor oldugu kesin ama videolarinda temas alarak iceri daldigi hemen hic pozisyon yok. ilk adimi da pek hizli gibi gorunmedi ama tabi kisa videolara ne kadar guvenilir dusunun iste. neyse kisiligi iyi olsun da. hayirlisi.
  • fenerbahçe erkek basketbol takımı'nın 2016-17 sezonu için ilgilendiği söylenilen 25 yaşındaki combo guard. italya ligi mvp siymiş ve geçen seneyi 18.4 sayı, 4.3 ribaund ve 2.1 assist ortalamalarıyla kapatmış.
  • açıkcası doğru transfer gibi gelmiyor. italya da yaptığı ortalamalar fenerbahçe basketbol takımı için gösterge olamaz. burası başka bir seviye. biraz zar atmak gibi bir şey. hiç izlemedim ama oynadığı takımlara baktım ve bana güven vermedi. bu yaşına kadar kalbur üstü bir takımda oynamamış ve gerçekten iyi olsaydı oynardı diye düşünüyorum. sorun daçka da aslında. futboldaki arap ve çin klüpleri gibi piyasayı gereksiz yere yükseltti ve james anderson'u sırf bu yüzden alamıyoruz.
  • transfer edilir ise fenerbahçe'yi daha da şutör birtakım olarak izlemek mümkün. bileği marangozdan çıkmış gibi, temiz bir üçlükçü. nba summer league videolarında pek fazla teması sevmeyen bir yapısı olduğu gözüküyor.
  • youtube'dan izlediğim kadarıyla, andrew goudelock'ın daha uzun ve atletik olanı gibi duruyor. ortalama bir savunması varsa fenerbahçe için gayet kabul edilebilir bir transfer olur.
  • ahmet ercanlar tarafından yeni fenerbahçeli olmaya aday olduğu ifade edilen oyuncu.
  • fenerbahçemize hayırlı olsun. gherardini gibi bir adam, kendi ülkesinin liginden birini beğendiyse o adam katkı verir merak etmeyin.
  • eurohoops a göre fenerbahçe'nin anlaştığı basketbolcu. tanınan bir oyuncu olmadığından herkesin haklı olarak bir çekincesi var, italya ligi eskisi gibi değil, seviye bizim lige göre çok düşük. datome nin bir röportajında dediği gibi türkiye ligi ispanya ligi ile birlikte avrupanın en zor ligi haline gelmiş durumda.
    birde eurolig ayağı var tabi, bu iki kulvarda göstereceği performans kafalarda soru işareti yaratıyor,
    umarım bobby dixon gibi bir surpriz yumurta daha çıkar, maruzio ve ömer seçtiğine obra da onay verdiğine göre vardır bir bildikleri diyoruz, tabi adamda bir cevher varsa obra kadabra ile çocuk parlayıp yıldız da olabilir.