şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ileride adından sıkça söz ettirmesi muhtemel olan aktör. ilk görüşte sevilebilecek ve kalbinizi kazanabilecek bir yüzü ve daha da önemlisi gülümsemesi var kendisinin. bir clooney yakışıklılığından söz ediyoruz, üzerine, ne bileyim, jake gyllenhaal şabalaklığını ekliyoruz ve bu beyimizi elde ediyoruz. geçtiğimiz sezonun en iyi yeni dizilerinden lone star ile hızlı bir giriş yaptı sektörün üst kademelerine ancak dizi iki bölümde yayından kaldırıldı ne yazık ki. fakat kendisinin star ışığı fark edilmiş olacak ki, derhal teklifler yağdı. shameless'taki konuk oyunculuğunun yanı sıra bu hafta gördüğümüz üzere harika bir rolle happy endings semalarını şenlendirecek bir süre. bu yaz yayına girecek 6 bölümlük usa network dizisi political animals'da da izleyeceğiz kendisini.

  http://www.imdb.com/media/rm1146597632/nm2312345
 • 85 doğumlu olsa da 30'larının ortalarında gösteren bir adam. ha tabi bu durum cillopluğundan bir şey eksiltmiyor. mad men'de severek izliyoruz. ailecek hayranıyız demek isterdim ama bizimkiler sevmiyor öyle, sıkılıyorlar.
 • james bak şurda adına topu topu 3 entry girilmiş. yarın öbür gün delice meşhur olduğunda sevenin çok olur ama ben, daha bunlar olmadan seni sevdim. bu önemli bi done tamam mı bebeğim? yaz kenara.

  crazy ones izledim bugün. neymiş, ne değilmiş anlayayım dedim. bak tamam senelerin oyuncusu robin williams var diye merak edip seyretmeye başladım ama seni gördüğüm andan itibaren, işin rengi değişti.

  duyduğuma göre 85'liymişsin. bence mahsuru yok. kadın büyük olunca zengin olunurmuş zaten. her türlü hallederiz yani.

  istanbul'a gelince ara mutlaka. öpüyorum tavrından, işveli gülüşünden.

  hissediyorum! birlikte çok mutlu olujames
 • jordan bridges 'e benzediğini düşündüğüm , nedense etkileyici aktör. tamamen crazy ones'taki rolünden de kaynaklanıyor olabilir bu etkileyicilik ama takipteyim james .

  adı madı da çok güzel niyeyse.
 • the crazy ones izlerken farkettiğim, farketmemenin mümkün olmadığı karşı cins.

  dizide yakışıklı, gözde bekar gösterilmeye çalışıldığı için midir bilmem, gerçekten yakışıklı ve gözde bir bekar olarak tanıyorum kendisini artık. eğer yapımcıların bir stratejisi ile başarılı, eğer doğal tavırları ise daha da başarılı.

  ilerde isminden daha çok söz ettireceğine inanıyorum. ama kenan ece ile olan benzerliği de beni etkilemedi değil hani.
 • front of the class filmiyle göz doldurmuş, güzel gülüşlü, karizmatik aktör.

  instagram hesabını, özellikle de bebişiyle olan fotoğraflarını severek takip ediyoruz.