şükela:  tümü | bugün
 • "once upon a time in america"nın "max"ı.
 • ciddiyet sahibi adam.
 • james woods abimiz, gelmi$ gecmi$ en guzel rol kesen, ayni zamanda "voice acting" yapabilen adamlardan biridir. ben kendisi ile robocop'u oynayan (sanirim peter weller) ki$iyi pek bir benzetirim. genelde kotu adam ya da hunhar adam rollerinde parlayan james woods, john carpenter's vampires filminde 12 okka ta$akli tripleri ile ayri bir ligde oynadigini gosterdi. james woods'un en baba rolu, ki$isel fikrimce disney'in hercules uzun metraj filminde seslendirdigi hades roludur. "name's hades, lord of the dead. hi, how 're ya doin?"
 • hafif kaçık veya deli adam portrelerini çok iyi canlandıran bir insandır kendisi.mimik, el devinimleri
  gibi actionları inandırıcı ve izleyen insanı havaya sokarak yapabilen bir aktördür.örneğin diyalog içerisinde psikopat psikopat güler, sinirlenmiyormuş gibi yapmaya çalışır, ama sinirlenmiştir, diş
  gıcırdatır, boynunu sağa sola oynatır...başarılı olduğu için özellikle bu rolleri de kendisine verirler.
 • specialist filmin izlenme sebebi.. filmlere hep fazla gelir hatta oynarken sıkılır rolü kapar gider artık filmin bi boka benzememesi bu adamdan kaynaklanmaktadır -sıkı oyuncunun filme verdiği zarar konusunda örnek kişidir- salvadorda skerim geçmişinizi edasıyla en iyi performanslarından birini sergiler..sıyrık bir tiptir, motor gibi konuşur, her an başka ifadelere bürünen bakışları ve mimikleri ayrı bir entryliktir, takım elbiseyle tüm pezevenklere bin basar..hastasıyız..
 • zamanında hürriyet'te bir haber çıkmıştı , james woods gece uyurken , kız arkadaşı bunun pipisini bacağına uhulamış , haberin altında da " james woods , hollywood'da xxx large boyutundaki erkeklik organı ile tanınır" gibi bir şeyler yazıyordu.
 • yaki$ikli sifatini ta$imasa da karizmasi tavana vurmu$ a$mi$, cok iyibir oyuncudur.
  bir de john malkovich vardir bunun gibi.
 • ayrica korkunc zeki bir aktordur kendisi. yapilan bir cok iq testine goren 170 e yakin bir iq sahibidir. bu ozelligini genelde poker ve texas hold em gibi kumar oyunlarinda sanslarini hesaplamak ve etraftakilerin moralini cokertmek icin kullanir. uzun yillardir poker ustadlariyla oyunlar oynamaktadir.
 • suçlular söz konusu olduğunda yasaları ve insan haklarini siklemeyen (bkz: tough cop) veya (bkz: dirty cop) olarak bilinen steryotip karakteri clint eastwood'dan sonra en iyi canlandiran karakterdir....çirkin olmasına rağmen oldukça karizmatiktir, suratinda çiçek bozuğu gibi pütür pütür oyuklar vardır...
hesabın var mı? giriş yap