şükela:  tümü | bugün
  • sense8'te transgender nomi marks karakterini canlandıran 37 yaşındaki oyuncu. kendisi zaten gerçek hayatta bir transgender. ayrıca gördüğüm en güzel transgender.

caitlyn*, kusuru bakma, yaştan kaybettin.

edit: blu ukteyi vermiş. doldurduk gitti.
  • "dimi lan?" diye katildigim yazarlari basligina toplamis guzeller guzeli transgender oyuncu.
    hani kendimi kinsey scale ile test etmeye kalksam, 0 gorurum.

kendisi bana cok havali gorunuyor. emin olmak icin instagram sayfasina da baktim, yok, harbi harbi hatun tas.
  • transgender olduğu için hakkında ne desem bilemediğim oyuncu.

şimdi, baya güzel. bir tek kaşları sırıtıyor. o da kalın kaş moda olduğu için çok belli olmuyor.

neyse, susuyorum.
  • sense 8 de izlediğim gerçekte de transgender olduğunu öğrendiğimde ohaaa bu nasıl bişi dedirten kadın. gerçekten çok güzel ve gerçekten iyi oynuyor.
  • ilk film performansı the snowman'de gerçekleşecek oyuncu
  • başlık altındaki yorumları okuduktan sonra aklıma şu dörtlük geldi;

insanoğlu tuhaftır
    her bir lafı kaldırmaz
    ibne dersin kızar da
    sikersin aldırmaz

beyler "oo daş hatun, yalarım yutarım" gibisinden tepki verdiğiniz arkadaşın pipisi var. travesti sikip delikanlı geçinenlerden bunlar da.

yanlış anlaşılmasın, eğer ilaç takviyesi ile bu hale getirmemişse kendin jamie denen arkadaşa saygım var. kendisiyle barışık olması güzel bir şey ve güzel işler de yaparsa saygı duyarım. fakat sizler de gaysiniz arkadaşlar kabul edin artık.
  • sense8'deki nomi rolünü çalışırken ve oynarken epey yoğun duygulardan geçtiğini düşündüğüm transgender oyuncu.

ne olursa olsun bir karakteri çalışırken kendi tecrübenden besliyorsun onu. birebir aynısı da olabiliyor, benzer veya sadece ucundan dokunan tecrübeler de olabiliyor.

zor olmalı.
    bence müthiş iyi kotarıyor. seviyoruz.
  • oha ulan! bildiğin trans çıktı hatun. bu transsa gerçek türk hatunları ne?