şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kitabın filmi çekileceğini söylenmeye başlandığından beri herkes matt bomer christian olmalı diye kıçını yırıtıyordu ben de dahil.açıkça söylemek gerekirse jamie dornan seçeneği hiç aklıma gelmemişti kendisini once upon a time'da ilk izlediğimden beri oldukça severim keşke kitabı okurken matt'e göre değil de jamie'ye göre okusaymışım.matt bomer'dan kat kat daha iyi bir christian kesinlikle.
  • christian grey için ideal aktör. baya olmuş. hemde iyi olmuş.
  • önce beğenmedim, yani ben grey'i renkli gözlü esmer hayal ediyodum. kitaptaki tanımdan da aklımda sadece gri gözleri kalmış, o da muhtemelen yüz kez söylendiği içindir ve tabi bir de gri göz nası oluyo lan diye her defasında düşünmemden de kaynaklanabilir.

sonuç olarak kendisini gazetede gördüm, olmaz bundan grey falan derken gözlerinin gerçekten gri olduğunu farkettim. o noktada grey ünvanını kendisine geri veriyorum, sayesinde gri göz de görmüş olduk.

http://www.imnotobsessed.com/…s-jamie-dornan-10.jpg

(bkz: vay anasını)
  • irlanda tv & film ödüllerinde the fall'daki performansıyla yükselen yıldız ödülüne layık görülen yakışıklı oyuncu. gerçekten bundan sonra yükseleceğini tahmin etmek hiç de zor değil. zira en popüler kitap serilerinden birinin başrolünde oynayacak.*
  • laf eden carpilir mazallah. ona gore ayagi denk almak lazim geliyor.

http://lovebelfast.files.wordpress.com/…ornan-2.jpg
  • fifty shades of grey'de başrolde oynayacaktır. fragmanda görüldüğü kadarıyla baya da iyi gitmiş.
    kendisiyle marie antoinette'de tanışıp, kendisi için once upon a time izlemiş insanım. şu dandik filmi de sırf kendisi için izleyeceğim.
  • fifty shades of greyi okurken kafamda canlanan christian'a tam olarak uymus aktor.
    bir don johnson ve melanie griffith ortak yapimi olan dakota johnsondan da iyi anastasia olmus gibi gorunuyor.

sabirsizlikla 13 subat 2015'i bekliyoruz simdi.
  • fifty shades of grey filminde christian grey'i oynayan aktör. aslında kitabı okurken christian'ı henry cavill olarak hayal ettiğim için birkaç ay önce kendisine bok atmıştım ama fragmanda gördüğüm an töbe bism bende güzel bir hareketlenme oldu. kendisine olan hislerimi ayşe hatun önal şarkısında söylemiş zaten ''can verir ya tanrı taşlara sen de bana sen de bana''

henry cavill ve hugh dancy'nin başı çektiği erkeklerden oluşan ''kuruyup gitse de vermeyecek kadar yakışıklı adamlar'' listeme tepeden giriş yapmıştır. yüce rabbim neler yaratmış be imana geldim.

edit: bir de unitedlıymış ama buna rağmen kendisine olan sevgim değişmedi. maç izlerken birasını önüne koyar soğan halkası kızartırım yeter ki he desin.
  • tanım: fifty shades of grey filminin başrolünde oynamış isim.

öncelikle şunu belirtmeliyim; kitabı okumadım. ama böyle bir kitabın varlığından "yeaaa çok güzelll mutlaka okuuu" nidalarıyla haberim olmuştu. ne anlattığına dair de pek bir şey bilmiyorum ama erotizm falan filan bi şeyler deniyordu. neyse. bunu anlatmamın nedeni jamiecimin rol için biçilmiş kaftan olup olmadığı konusunda kitapla giden bi paralelliğim yok yani.

ama framanı izlediğimde ben şunu anladım ki "ben aşık oldum a dostlarrrrr". banane uymuş mu uymamış mı.
    daha önce kendisine ait hiç bir şey izlememiş olmamama ve varlığından dahi haberdar olmamama hayıflanır dururum. ben bu güzelliği nasıl görmem nasıl atlarım.
    baktıkça bir daha bakası geliyor insanın.

ben ki erkek de sakal olayını sevmiş ve tercihlerini bilinçsizce bu yönde kullanmış biriyimdir. ama gelin görün ki kılsız tüysüz bi adama da aşık olunabilirmiş. hayır en azından sakal traşı olunca yolunmuş tavuğa benzemeyeceği biliniyor.

kendisine ait izlemiş olduğum bir film, dizi falan olmadığı için oyunculuğu üzerine değil de daha çok görselliği üzerine konuştum. ne yapayım ama yani.
    ya bi de fragmandan yola çıkarak söylüyorum; adam yakışıklı bi ilah olmanın yanı sırada ultra çekici mi nedir?
    yeniden ergenliğe mi döndüm acaba?

bir daha baktım da sakallı halide güzelmiş yahu.

aman tanrım

amann tanrımmm
    amannn tanrımmmm
    bu da sakalsız işte

fragmandaki hali

filmi sırf senin için izleyecem jamieeeee. hadi öptüm kib bye.
  • ingiliz dendiğinde çok bozulan, irlandalı yakışıklı aktör.