şükela:  tümü | bugün soru sor
 • fenerbahçe taraftarının aşkın bize yeter pankartı için şu notu yazmıştır.

  http://img299.imageshack.us/…99/7899/jandebrant.jpg
 • geçen yıl sezon ortasında gelip kendi kurmadığı ve sorunlarla dolu bir takımla bütçe ve kadro olarak kendisinden çok daha iyi 3 takımı geçerek şampiyonluğun kazanılmasında en büyük pay sahibi olanlardan biriydi. bu sene kendi kurduğu ve türk spor tarihinin herhangi bir branşta bir araya gelmiş en iyi kadrolarından biri kabul edilen takımla neler yapabileceği, tüm bu oyunculardan iyi bir takım oluşturup oluşturamayacağı avrupa'da bile büyük bir merakla beklenmektedir. tabi en çok merak edenler kendisine müthiş bir güven duyan fenerbahçe taraftarlarıdır.

  kadrosundaki oyuncuların özel sorunlarıyla bile ilgilenen, takımı toplayıp sık sık cebinden moral yemeklerine çıkaran, oyuncularını eksik yönlerini gidermek için antrenman sonrası saatlerce birebir sıkılmadan çalıştıran, kimsenin yüzüne bakmadığı gencecik oyuncularına final maçlarının en kritik anlarında bile sorumluluk verecek kadar güven aşılayan, bunun sonucunda da fenerbahçeli oyuncuların bireysel istatistiklerini jan'dan önce ve sonra diye ikiye ayıracak kadar keskin bir fark oluşturan, kulübün diğer branşlardaki maçlarını da sık sık takip eden bu belçikalının fenerbahçe'ye gelişi enteresandır ki dramatik tesadüfler sonucu olmuştu. fenerbahçe tarihine zaten geçti kendisi ama önümüzdeki iki yıllık planlarını gerçekleştirebilirse efsane olur diyorum.
 • henüz yarım sezondur çalıştırdığı fenerbahçe acıbadem'de hanesine türkiye'de iki kupa, avrupa'da bir bronz madalya yazdırmıştır.
 • fenerbahçe acıbadem'in son iki sezonda yaptığı en iyi transferdir.
  tamam, şahane bir kadro kurulmuş olabilir. yine de takımın gösterdiği hayvani başarıyı sadece oyuncu kalitesiyle açıklamak pek mümkün değil. sezonun son çeyreğine girdik, adam toplamda 3 bilemedin 4 set verdi. mağlubiyeti yok.
  biz bir grup taraftar olarak, kendisiyle ömür boyu sözleşme imzalanmasını istiyoruz. hatta mümkünse fenerbahçe erkek basketbol ve futbol takımı da kendisine emanet edilsin.
 • gül gibi naz* varken kepçe kulak dirickx'i oynatarak takım performansını arttırmak adına seyir zevki açısından taraftarların kabusu oluyor bazen. zaten herkesi yeniyosun oynatsana güzelim kızı alçak herif. takımı sampiyonlar ligi şampiyonu yapsan bile sevmeyecem seni.

  edit: dirickx'i oynattı takımı şampiyonlar ligi 2.si yaptı ve benim voleybola bakış açımı değiştirdi. naz sen biraz yedek bekle kızım...
 • 3 nisan 2010 rc cannes fenerbahçe acıbadem maçı bittiğinde sevinçten herkes koptu gitti. haliyle kenardaki teknik kadronun erkek elemanları da "hiaaaaaaaaaaa!!" diye birbirlerine sarıldılar, tepindiler. brandt abi o ara çiğdem can rasna'yı da kafa kola almıştı. zor kurtuldu çiğdem. görülmeye değer sahneydi :)
 • kafasına koyduğunu yapan antrenör*
  http://i42.tinypic.com/126bd35.jpg