şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dualarımız kabul olacak ve sabri de sakatlanacak inşallah. o zaman istifa etmese bari.

bu nasıl bir aşkmış amk.
  • de jong ve cigerci kadroda ayni hataya dusmedi iyi kadro cikarmis.

allahim sakatliklar icin cok tesekkurler.
  • sezon başından beri antrenman programlarını takip eden biri olarak haksız yere eleştirildiğini düşünüyorum. bu adam sezon başında takıma sürekli hücum organizasyonları çalıştırıyordu. podolski ve sigthorsson sakatlanınca ve defansımızın adeta kendi kendine gol atacak kadar yeteneksiz olduğunu farkedince, muhtemelen gol yemezsek sneijder, bruma, yasin ve sezona çok iyi başlayan eren ile bir şekilde gol buluruz diye düşündü ve sürekli antrenmanlarda defans üzerine çalışmaya başladı. aslında sezon başına göre defansımız daha dengeli oynamaya başladı ama yine de kişisel hatalardan çok kolay goller yiyorduk ve hücumcular da beklediği performansı gösteremedi. bu şekilde devam edemeyeceğini ise ilk yarının son haftasında anladı. takım o zamandan beri hücum organizasyonlarına çalışıyor ve son zamanlarda etkili olmaya da başlamıştık. ama bu sefer de bütün hücum organizasyonlarımızı üzerine şekillendirdiğimiz ve alternatifi olmayan sneijder sakatlandı. sneijder olmadan oynayacağımız 3 maç bu açıdan çok önemli. ilkini kaybettik ve kupadan elendik ama ligde daha kolay rakiplere karşı oynayacağız ve kazanırsak şampiyonluk yarışına kesinlikle ortak olacağımızı düşünüyorum.

edit: baskıya dayanamayıp, topla en az selçuk kadar yeteneksiz olan tolga ile başlamış ve yine defanstan çıkamayıp baskı yiyoruz. etkili olamıyoruz. al josue'yi boş ver defansı bam bam bam. galatasaray'ın taktiği bu.
  • (bkz: bsg)
  • kovulması için illa kendi sahamızda saçma sapan 5 maç kaybedip, ligde hiçbir şampiyonluk şansımızın kalmaması gerekiyor sanırım. takımımızın yenilmesini isteyecek veya bundan mutluluk duyacak değilim ama jor beyefendi gidecekse teselli olacak en azından. ben bu entry'i yazarken bu sezon yediğimiz aynı golden 20.kez, kayserispor maçında ise 2.kez yiyoruz. bravo !
  • sik-tir-git bu kulüpten.
  • tam şu anda ikinci yarı başlamadan kovulması gereken vasat td. hatta hava durumu sebebiyle uçak seferleri durmadan bu gece ülkesine yol verilmeli.

(bkz: 12 şubat 2017 galatasaray kayserispor maçı)
  • galatasaray'ın şampiyonluk yolundaki tek rakibi bu adamdır. bir kere daha söylüyorum, bugün görevden alınsa galatasaray takımı şampi der.
  • ligim en efendi hocasi. bence cok sempatik. hem 14 yasinda cocugu oyuna almisti romantik bence. omurluk sozlesme imzalanmali. rikerink bey diyeceksiniz ulan !
  • takımın tercümanı mert çetin teknik direktör olsa bu takımı daha iyi oynatır açık ve net.