şükela:  tümü | bugün
  • 2000 doğumlu alman forvet, bu çocuk efsane olacak
  • abaov.. neymiş lan bu çocuk!
    biraz izledim, enfes. 10-20 bakmadan, alın bu adamı. united yönetimine sesleniyorum buradan, bak buraya da yazdım, artık diğer takım yöneticileri de okur, elinizi çabuk tutun.
    kaçırmayın ulan!!
  • bu akşam deplasmanda karşılaştıkları hertha berlin'e bir gol atarak bundesliga'daki ilk gol sevincini yaşayan 17 yaşındaki alman forvet. bu golüyle birlikte hamburger sv adına gol atan en genç oyuncu olmakla beraber bundesliga tarihinde gol atan milenyum doğumlu ilk futbolcu olmayı da başarmış.
  • 2017 fifa 17 yaş altı dünya kupasında 5 gol atmıştır.
  • 1 aralık 2017 sc freiburg hamburg sv maçında alman yasaları gereği 18 yaşından küçüklerin saat 20.00'den sonrasında çalışması yasak olduğundan dolayı forma giyemeyecek olan wonderkid.

edit: özel izin alınmış. bu izinle kendisi maçta forma giyebilecek.
  • hamburg'un küme düşmesiyle birlikte kendisinin takımdan gitmesine kesin gözüyle bakıyorum. çocukta inanılmaz bir potansiyel var, yaşına rağmen ilk 11'de düzenli olarak oynayabilecek çapta. ligler yavaş yavaş bitiyor, transfer döneminin başlangıcına artık az bir süre kaldı. arp'ı da klasik şekilde bayern'in alacağını düşünüyorum. kariyeri açısından bayern'e gitmesi iyi olur aslında. bayern ligi zaten domine ettiği için arp'a gereken süreyi fazlasıyla verebilecektir. belki avrupa'da değil ama ligde lewandowski olmadan arp ile de maç kazanacak bir yapıya sahip zaten bayern. genç takımlarda adeta resital sunan bu arkadaş da 18 yaşında ihtiyacı olan tecrübeyi kısa sürede kazanacaktır bu sayede. yeni nesilde geleceği parlak olarak görünen alexander isak, moise kean, pietro pellegri gibi isimler var ama benim beklentimin en yüksek olduğu isim arp. doğru ellerde işlenirse 20'li yaşlarının başında dünya yıldızı olabilir.