• kaliteli çantalar üreten bir firma. aynı zamanda tikilerin olmazsa olmazlarından.
  • (bkz: eastpak)
  • son zamanlarda çoğu modeline, içerisinde discman taşınabilecek hoş gözler yapan ve bizleri sevindiren çanta markası...
  • hiç bir özelliği olmayan okul çantaları da yapar bunlar.
  • cantada bir dunya markasi. abd'de de, turkiye'de de sokaktaki vatandasta gorebilirsiniz, zaten bu da onun bir dunya markasi oldugunu kanitlamaya yeter. http://www.jansport.com/
  • henüz takliti yapılmamıştır. eastpakın rakibi.
  • cansport adıyla taklitleri taksimde mevcuttur.
  • fermuarları çok kolay bozulan, su geçiren, insanı aldığına alacağına pişman ettiren ve verdiği paralar için ağlatan, spor çanta markası.
  • her amerikan vatandasinin 6 yasina geldigi gun bir jansport sahibi oldugunu, bununla ilgili federal bir kanun oldugunu tahmin ediyorum. belki devlet vatandaslarina atiyorum okula baslarken ilk jansport'larini hediye ediyor olabilir. sonra ilkokul bitip liseye gecerken yeni bir jansport, universitede baska bir model ama okul bitti jansport bitti mi saniyorsunuz? ise basladigi zaman da biraz daha ciddi gorunumlu, lacileri cekmis bir jansport wall street'teki ofisinizden cikip evinizin yolunu tuttugunuzda sirtinizdaki yerini aliyor. iste amerikan ruyasi! iste alim gucu! iste amerikalilarin bitmek bilmeyen spor kiyafet ve her ahval ve seraitte lakayit gorunme tutkusu!

nefret ediyorum o jansport'larinizdan, essek kadar adamlar olmussunuz, dunya borsasinin nabzini elinizde tutar hale falan gelmissiniz gidin kendinize efendi gibi bir evrak cantasi alin be. ingiltere'de olsaydim boyle mi olurdu? kose basi sapkali beyefendiler, lordlar kamarasi, bes cayi.
  • 5 yıl boyunca onlarca yolculukta kullandığım halde hala ilk günkü halinden farksız olan çanta.
hesabın var mı? giriş yap