• kendisini sempatik bulan şakirtler, aynısını misal veriyorum kılıçdaroğlu bir kilisede yapsaydı, yerin dibine sokarlardı.
  • diplomatik olmak ve nezaket devlet liderinde bulunmasi gereken ozelliklerdir. japonya basbakani da o sekilde davranmis. bizimkiler anca new york'ta gittikleri fransiz restoraninin faturasini elcilige odetmesini ogrenecek kadar gorgu sahibi olduklari icin bazilarini oldukca sasirtan bir hareket olmustur.
  • böyle görünce değil de, canlı izlerken baya baya güldürmüş komik bir olay.

bu olay vesilesiyle buradan japon başbakanını islama davet ediyorum.

edit: (bkz: ironi)

edit2: ulan her boka güler ve dalga geçersiniz, hatta dua eden adam gördüğünüzde kusasınız gelir. fakat bu olayda nezaket, görgü bilmemne sallarsınız. siktir ordan.
  • saygı duyarak yaptigı bir eylemdir. baska anlamlar yuklemek yersiz olabilir. ne yani bi gun herkes müslüman mı olacak? guldum.
  • sünneti için yarın eminönü'nden kıyafet alışverişi yapmasına yol açacak hareket olmuştur.
    ne de olsa iş bitti, rahat rahat alışverişini yapabilir.
  • akla dua eden donald duck ı getirmiştir *
  • tipik bir musteri her zaman haklidir durumu, baska bisi degil.
    muhtemelen acilis icin dua degil de kardesim orgy yapcaz deseler de hayir demezdi.
    (bkz: parayi veren dudugu calar)
    (bkz: money talks)
  • orada insandan yuce bir varliga dua etmesi gereken tek kisidir.
    cok sukur isimizi yuz akiyla bitirdik sukrudur onunki.

digerlerinin duasi olsa olsa sukur ki japonlar var, hallettiler isimizi olabilir.
    basbakan ve ahalisi, dua edin adamlar isinizi yapti.
  • istavroz hareketi yapsa kuduracak kitlenin hoşuna gitmiştir. japonya dini inanç dağılım grafiği. azıcık takip edin de medeniyet öğrenin.
  • #direnjaponya
hesabın var mı? giriş yap