• devamı bir hayli tuhaf olan, abd başkanı donald trump beyan. trump: "japonya saldırıya uğrarsa biz 3. dünya savaşı'na gireriz. oraya gider, onları canımız pahasına korur, hazinemizi harcarız. ama biz saldırıya uğrarsak japonya'nın bize yardım etmesine gerek olmaz. onlar olanları sony televizyondan izleyebilir."

bu adam, karşısındaki ülkelere it muamelesi yapmaktan hiç çekinmiyor. adam resmen japonları eziklemiş.

kaynak
  • japon’lar zeki ve saygılı insanlardır bu manyağı takmazlar.
  • yeminle kahkaha attım.
    sarı pipideki şuursuzluk uzay.
  • pek takip etmiyorum ama benim anladığım çin ayağını denk al derken japonya'ya gömmüş.
  • japonsun bi kere akıllı adamsın uyma bu deveye.

bu adam hakikaten şuursuz ya.

tanım : sarı başkanın gereksiz açıklamasıdır.
  • başbakan abe'nin tahran'da arabulucuk yaparken japon tankerinin batırılmasından bağımsız düşünülmemesi gereken söz öbeği.

abd büyük savaş için kendine müttefik arıyor şuan. bir kısım ülke de rusya-çin ikilisine kaybetme ihtimali yüksek olan bir ülkeden kopmaya çalışıyor.

(bkz: almanya)
    (bkz: türkiye)

trump burda japonya'ya beni bırakma diyor aslında!
  • adam gece ilginç bir şeyler içiyor, yatmadan önce hayal kuruyor, ulan japonlara girseler de japonları kurtarsam falan diye kahramanlık hayalleri kuruyor, sonra bize dalsalar japonların sikinde olmaz diyerekten uykuya dalıyor.

sabah uyanınca bunu twitter'dan paylaşıyor..

müthiş bir şey lan bu tarz şımarıklık.

bı abim vardı, olm fiziki olarak üstün olan benim, ben su getir diyorsan su getirmek zorundasın der bana su getirtirdi.. şimdi olayı çok daha iyi anlıyorum.
  • dünya 100 senede bir savaşmış ve her savaşı çıkaran devletin başında bir manyak varmış. çağımızın savaşını da bu sarı kafalı şizofren çıkaracak.
  • "japonya vurursa dikiş atarlar, biz vurursak toprak atarlar."

-w@shingtonlu bel@
  • amerika'nın klasik dünya polisi tavırları ve ne yazık ki avrupa'daki alt-right tayfa buna düşüyor.
hesabın var mı? giriş yap