şükela:  tümü | bugün
  • hala kenan evren güdümünde olan itrollere karşı göte göt dediği için kötülenen yazar.
  • chp'li takliti yapan bir aktroll. amacı iyi parti ve chp seçmeni arasında bir sürtüşme varmış görüntüsü yaratmak. (#77576743) bu ve bunun gibi başlıklar açıp, aynı minvalde entry'ler girerek kışkırtma yapmaya çalışıyor. engelle ve başlıklarını engelle denilerek iplenmemeye devam edilmelidir. nifak söz konusu olunca bu akitler şeytana pabucunu ters giydirirler, işleri güçleri provokasyon. ee hocaları fetö şaşırmamak lazım...
  • engelleyip geçtiğim bir yazar. ilk entry'deki fenasi kerim adlı yazarı da engelledim. mis.
  • koyuuurrr noluuurr gitmeeeeee.

gerzekler sürüsü. sikip attınız akşener'in yarattığı bütün sempatiyi, bütün havayı sonra gelip burda salak salak entari sıçıyosunuz.

he evet, ben aktrolüm ve chp'lilerle iyi parti'lilerin arasını açmaya çalışıyorum. mal mal bir tane başlık bulup ona da mal bulmuş mağribi gibi atlayacağınıza bir zahmet bütün yazdıklarımı, o başlığın niye açıldığını falan da okusaydınız.

he üstteki iki adet ayrıca gerizekalı lafım da size. sikik sokuk tabirlerinizi kendinize saklayıp engelleyip geçebilirsiniz. gölge etmeyin, başka ihsan eylemem. tamam mı canlarım?

hadi şimdi ikileyin, her yerde ikşiniri bişkin yipilim, inci bişkin ilimiz goygoyunuza devam edin.

ve üstte belirtilen entry'imdeki ifademi burada da tekrarlayayım.

sizin gibi salakların taraftarı olduğu bir parti ince'yi herhangi bir seçimde yarrrraaak geçer. hadi defolun şimdi.

şuraya beyin fonksiyonları çalışmayan iyi troller için bir de ekleme bırakayım:

(#77506963) şunu yazmış bir insana aktroll demek için cidden beyninizi aldırmış olmanız lazım ama işte sizi de yazar yapıyorlar naparsın.
  • chp trollü gibi davranan, şükela almak için saçma sapan popülist şeyler yazan yazar. ne zaman “içimde olmayan umudu yeşertti, sen çok güzelsin. zafer bizim olacak!” minvalinde bir entry görsem hep bu nick yazmış oluyor.

edit: unutmadan yazayım, ne zaman oylarla ilgili başlık olsa chp adayının erdoğan karşısında çok rahat kazanacağını söylüyor. hatta seçim tahmin başlığında erdoğan’a ilk turda 39 yazıp ince’ye 29 akşener’e 17 yazmış. ikinci turda da ince %54 ile kazanır demiş. sırf bu bile troll değilse ne kadar hayalperest bir arkadaş olduğuna kanıt.
  • baslik su:

(bkz: chp'nin iyi parti'nin reklamını çalması)

benim bikac gun once birine yazdigim nick alti entry su:

(bkz: #77783805)

bu gerinin entry'si de su:

(bkz: #77861784)

ozgun fikirler uretememesi ya da entry uzerinden fikir calma aliskanligi sadece chp'liliginden kaynaklaniyor diyemem. kaynaklanmiyor da diyemem. kıt veya gerizekali, beyinsiz, mal gibi seyler de diyemem. kiyamam.

tanim: oksimoron.
  • iyi partiyi ve meral aksener'i sevenlere kufurler eden bi chp troll'u. basibos buyumus alt tabaka biri. yaraticiliktan yoksun kufurbaz bi irin. meral aksener kendisine ne yapti hic bilmiyoruz.

irin cerahat ve mikroplu pislik anlamina geliyormus, tdk'da oyle yaziyor. cerahat birikintisi tanimi var.

yakinlari burnunu kapatmadan duramiyordur yaninda.

edit: ulkedeki adamlara baba dedigi duyumu dolasiyo ortalıkta.
  • her firsatta iyi partililere ve sahsima laf sokmayi gorev edinmis sozlugun kadin dusmani gey yazari. o kendisine ibne diyor.

o degil de, biraz sempatim vardi bu geylere benim, o da yok oldu gitti bu cins yuzunden. *.

gercek dibini dovdurmek bu deyil.

edit: ustteki lafim kudurtmus. sdjkfsaa e kudurma gercek dibini dovdurmek neymis onu anlat.

bize balik verme, balik tutmayi ogret............ sdjkdsa.

edit 2: https://prntscr.com/jwbim0