• chp trollü gibi davranan, şükela almak için saçma sapan popülist şeyler yazan yazar. ne zaman “içimde olmayan umudu yeşertti, sen çok güzelsin. zafer bizim olacak!” minvalinde bir entry görsem hep bu nick yazmış oluyor.

edit: unutmadan yazayım, ne zaman oylarla ilgili başlık olsa chp adayının erdoğan karşısında çok rahat kazanacağını söylüyor. hatta seçim tahmin başlığında erdoğan’a ilk turda 39 yazıp ince’ye 29 akşener’e 17 yazmış. ikinci turda da ince %54 ile kazanır demiş. sırf bu bile troll değilse ne kadar hayalperest bir arkadaş olduğuna kanıt.
  • (bkz: ak troll).
    (bkz: engelle gec).
  • chp'li takliti yapan bir aktroll. amacı iyi parti ve chp seçmeni arasında bir sürtüşme varmış görüntüsü yaratmak. (#77576743) bu ve bunun gibi başlıklar açıp, aynı minvalde entry'ler girerek kışkırtma yapmaya çalışıyor. engelle ve başlıklarını engelle denilerek iplenmemeye devam edilmelidir. nifak söz konusu olunca bu akitler şeytana pabucunu ters giydirirler, işleri güçleri provokasyon. ee hocaları fetö şaşırmamak lazım...
  • (bkz: 9 mart 2021 iletişim başkanlığı tweeti)

açtığı başlıkta herkese hakaret edip göt olduktan sonra ortalarda görünmeyen yazarımsı.

hahahahhhaa
  • (bkz: kripto akp'li)

(bkz: aktroll)

(bkz: engelle)
  • kk'nin adaylığını savunmak için görevlendirilen bir aktroll olduğunu düşünüyorum bu aktroller çok sinsi her türlü propagandaya çalışıyor akılları
  • sanırım andropoza girmiş bir dede yazar.

edit: dede olduğunu kabullenmiş, sıra andropoz mevzusunda.
  • deprem günü kılıçdar güzellemesi yapıp oy dilenecek kadar alçalabilecek karakterde, neandertal sıfatlı birisidir. kuvvetle ihtimal ya hdp ya da chp teşkilatı tarafından fonlanıyor. ben sözümün arkasındayım eğer herhangi bir siyasi partiyle maddi bir ilişkim varsa bütün sözlük sülalemin üzerinden geçsin, ben bu lafın aynısını ondan beklediğimde kendisi beni engellediği için ondan cevabını alamadım.
    edit: genel seçimde yaşanan hezimete rağmen pes etmemiş yerel seçimler için kolları sıvamış dilini yine ustalıkla kullanıyor tipini sevdiğim.
  • kılıçdaroğlu trolü engelleyip geçiniz. bu gibi sosyal medya hesapları genellikle chp içerisinde eren erdem ve canan kaftancıoğlu'nun başını çektiği bir ekip tarafından kontrol ediliyor. 3-5 kuruş ceplerine konuyor bu arkadaşlar da parti içinde birbirlerine gaz vererek kendilerini önemli insan zannedip türkiye'nin gündemini belirlediklerini düşünüyorlar.
  • kasetle başa gelen, 10 seçim kaybeden, 12 senedir chp’nin oyunu arttiramayan ve tek arttıran adam muharrem inceyi partiden dislayan, partiyi hdp’nin arka bahçesi yapan, ekonomi biraz iyi olsa adaylığa götü yemeyecek olan kılıçdaroğlu’nun trollugunu yapan mal herif bana zafertroll demiş ahahah.

sen harbi torun sev dede siyaset sana göre değil.
hesabın var mı? giriş yap