şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: havada kan kokusu var)

ps : ccc john wick reyiz ccc
  • kusura bakmayın ama jason bourne her türlü yener.
    eline taramalı silahı alıp gitmekle olmuyor bu işler
  • jason çok dolaşıyor. şanslı bu bakımdan. zor karşılaşması. ama dövüşürken çok yaklaşması, bilemedim. sabahlar olmaz artık.
  • aslında ilk john wickde "baba yaga bir kalem ile 3-5 kişiyi öldürürdü dostum anlıyor musun? bir kalem ile" diye reklamı yapılırken ben bunu jason bourne zaten yaptı ya oğlum demiştim. ama john abi kitap ile adam öldürerek çıtayı biraz yükseltti bence.

şimdi jason harita metod defter, elişi kağıdı veya gönye ile adam öldürene kadar liderlik baba yaga'da.
  • jason bourne john wick'i düdük gibi öttürür. ondan sonra da etrafa selam çakıp kaybolur, bütün istihbarat teşkilatları arar ama bulamaz.
  • jason bourne yapacağı plan ile john wick'in kendi kendini öldürmesini sağlar. bourne'u göremez bile wick. en yüksek ihtimalli karşılaşma sonucu bence budur.
  • fonda extreme ways ile jason alır.
  • bourne'un, "get some rest john, you look tired" diyerek wick'in aklını alacağı versus.
  • normal şartlarda jason bourne'un her türlü alacağı versus. jason bir yere plan yapmadan, çıkış noktalarını gözlemlemeden girmez. iyi bir stratejist olmasının yanında silah kullanıma çok hakim ve yakın dövüşte çok eğitimlidir.

john wick olmak ise sanki gta serisini şifrelerle oynayarak bitirmek gibi. silahlı silahsız önüne çıkanı öldürerek ilerliyorsun. daha çok şov ve görsel olarak izleyiciyi tatmin edebilmek için çekilen yüksek bütçeli aksiyon filmi. görsellikle sarhoş olurken, o anlarda pek mantık hatalarına dikkat etmiyorsun.
  • agent 47 (hitman) > jason bourne > john wick.

hesabın var mı? giriş yap