şükela:  tümü | bugün
 • galatasaray tarafından kiralandığı haberleri çıkan stoper. umarım satınalma opsiyonu uygun bir oranda konmuştur. kendisi hakkında pek bilgim yok ama m.city boşa yatırım yapmaz sanıyorum.
 • çok savunup kendisiyle sözleşme yenileyen sabri'nin arkasında duramayan korkak hamza'nın taraftar korkusundan alacağı oyuncudur.

  (bkz: hayırlı olsun)

  bu sene galatasaray taraftarının dediği olacak.
  neden, çünkü ne başkanda ne yönetimde ne de hamza'da duruş da yok omurga da.

  bu durumda da iş taraftara kaldı önce kulüp içindeki saçmalıkları gündeme getirip kamuoyu oluşturuyorlar ardından gündemdeki transferleri değerlendirip onay veriyorlar ya da vermiyorlar.

  2 haftada 1 arena'da taraftara hesap vermek zorunda kalacak artık galatasaray'da görev yapan kişiler.

  stoper aldırdık

  şimdiki hedefler;

  sneijder ile sözleşme uzatmak

  forvet oyuncusu almak

  sağ bek almak

  yedek kaleci almak

  bunları seve seve yapan olursa ne ala yapmazlarsa...
 • chedjou reloaded. genşler yüksek stoper lazım. var bizde bundan.
 • city altyapısını da takip eden biri olarak denayer hakkında birkaç kelam edeyim.
  -sağ stoper.
  -hızlı ve çok soğukkanlı
  -hava toplarında iyi

  pellegrini'nin sezon öncesi kamplarda sürekli şans verdiği bir isim. otamendi transferi sonrası kiralık olarak gitmesi neredeyse kesindi.

  satın alma opsiyonlu alabilirler mi -veya city bırakır mı- bilemem. imkan varsa uzun süre kiralık gelmesi oyuncu için de faydalı olur.

  denayer, fiziksel mücadeleden asla kaçmayan, taraftarın seveceği türden -semih gibi- takımı için sahada her şeyini verebilecek birisi.

  izlediğim maçlarda sağ bek oynadığını hiç görmedim. gören varsa daha iyi yorum yapar. kısaca; semih'in daha hızlısı ve daha teknik olanı.

  https://twitter.com/vanadu
 • galatasaray'a geldi denayer.

  yarın pazartesi, yarından itibaren başlayacak yeni haftada galatasaray'ın yapacağı transferlerin sanırım ilki bu arkadaş olacak. ingiltere ligleriyle alakalı arkadaşlar güzel yorumlar yazıyor, teknikmiş hava toplarında iyiymiş falan şeklinde. bakalım; tam bizim seveceğimiz tarzda bir adam gibi anlatıyorlar. ıslandım.
 • anlatılana göre semih'in kafa golü atanı bu arkadaş. defans sorunumuzu cözmez ama derinlik yaratır; opsiyonlu kiralanmıştır umarım. iş var ama bizim aradığımız karakter değil tam olarak.
 • 20 yaşında olmasına rağmen hayvan gibi fizigi olan stoper. boyu kısa diyen olmuş. adam 185 cm ve o cüssesine rağmen oldukça süratli. yine bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan hicbir siki beğenmeyen imha timi meydanda.

  ulan ne güzel bir yatırım olur, bir de satın alma opsiyonu ile alinsa tadından yenmeyecek. bir siki de beğenin be kardeşim. ıstiyorsunuz solda ronaldo sağda messi ileride ibra. manyak mısınız nesiniz ya!
 • olası galatasaray transferi, jose rodriguezi de göz önüne alırsak; hamzaoğlunun fm 15 aşkını tesciller.. peki ya humam tariq?..
 • gelirse yeni ribery muhabbetlerine yol açabilir, 2 sezon sonra bu adamı 15 milyon euro verseniz dahi almanız zor. takımıma hayırlı olsun.