şükela:  tümü | bugün
  • 2015 senesindeyiz. şu an city forması giymekle birlikte adı galatasarayla anılmaya başlayan genç stoper.

belli ki galatasaray son transferleri de gençlerden yapacak, ne güzel de yapacak.
  • galatasaray tarafından kiralandığı haberleri çıkan stoper. umarım satınalma opsiyonu uygun bir oranda konmuştur. kendisi hakkında pek bilgim yok ama m.city boşa yatırım yapmaz sanıyorum.
  • çok savunup kendisiyle sözleşme yenileyen sabri'nin arkasında duramayan korkak hamza'nın taraftar korkusundan alacağı oyuncudur.

(bkz: hayırlı olsun)

bu sene galatasaray taraftarının dediği olacak.
    neden, çünkü ne başkanda ne yönetimde ne de hamza'da duruş da yok omurga da.

bu durumda da iş taraftara kaldı önce kulüp içindeki saçmalıkları gündeme getirip kamuoyu oluşturuyorlar ardından gündemdeki transferleri değerlendirip onay veriyorlar ya da vermiyorlar.

2 haftada 1 arena'da taraftara hesap vermek zorunda kalacak artık galatasaray'da görev yapan kişiler.

stoper aldırdık

şimdiki hedefler;

sneijder ile sözleşme uzatmak

forvet oyuncusu almak

sağ bek almak

yedek kaleci almak

bunları seve seve yapan olursa ne ala yapmazlarsa...
  • chedjou reloaded. genşler yüksek stoper lazım. var bizde bundan.
  • city altyapısını da takip eden biri olarak denayer hakkında birkaç kelam edeyim.
    -sağ stoper.
    -hızlı ve çok soğukkanlı
    -hava toplarında iyi

pellegrini'nin sezon öncesi kamplarda sürekli şans verdiği bir isim. otamendi transferi sonrası kiralık olarak gitmesi neredeyse kesindi.

satın alma opsiyonlu alabilirler mi -veya city bırakır mı- bilemem. imkan varsa uzun süre kiralık gelmesi oyuncu için de faydalı olur.

denayer, fiziksel mücadeleden asla kaçmayan, taraftarın seveceği türden -semih gibi- takımı için sahada her şeyini verebilecek birisi.

izlediğim maçlarda sağ bek oynadığını hiç görmedim. gören varsa daha iyi yorum yapar. kısaca; semih'in daha hızlısı ve daha teknik olanı.

https://twitter.com/vanadu
  • galatasaray'a geldi denayer.

yarın pazartesi, yarından itibaren başlayacak yeni haftada galatasaray'ın yapacağı transferlerin sanırım ilki bu arkadaş olacak. ingiltere ligleriyle alakalı arkadaşlar güzel yorumlar yazıyor, teknikmiş hava toplarında iyiymiş falan şeklinde. bakalım; tam bizim seveceğimiz tarzda bir adam gibi anlatıyorlar. ıslandım.
  • kendisini tanımıyorum hemen videoları izledim sıcağı sıcağına yorumlayayım galatasaray'da fark yaratacağı en büyük unsur sürati olacak futbolcu.

bilindiği üzere stoperlerimizin as, yedek hepsi yavaş bu çocuk ise çok süratli, atik ve hamleli ileri topla seri çıkışları seviyor bunlar artıları çok konrta yiyoruz takıma girerse bu sorunu giderir.

eksileri çok tecrübesiz bazen iyi niyetle yapmak istedikleri hataya neden olabiliyor tecrübe lazım, hava toplarında çok iyi değil, hamleleri gene tecrübesizlikten biraz kartlık.

sağ bek ise oynayamaz bence pek öyle bi meziyetini görmedim bakalım gelsin şansa verelim sorun değil. ama ana sorunumuz hala sağ bek beyler geçin bu işleri.
  • anlatılana göre semih'in kafa golü atanı bu arkadaş. defans sorunumuzu cözmez ama derinlik yaratır; opsiyonlu kiralanmıştır umarım. iş var ama bizim aradığımız karakter değil tam olarak.
  • 20 yaşında olmasına rağmen hayvan gibi fizigi olan stoper. boyu kısa diyen olmuş. adam 185 cm ve o cüssesine rağmen oldukça süratli. yine bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan hicbir siki beğenmeyen imha timi meydanda.

ulan ne güzel bir yatırım olur, bir de satın alma opsiyonu ile alinsa tadından yenmeyecek. bir siki de beğenin be kardeşim. ıstiyorsunuz solda ronaldo sağda messi ileride ibra. manyak mısınız nesiniz ya!