• boş ve anlamsız bir hayat süren kişi.

adam dağ bisikleti, snowboard, buz tırmanışı, ve bilimum doğa sporlarını baya' bi, kaya tırmanışını da fontaine bleude yarışacak kadar aşmış yapıyor, aynı zamanda sanatçı falan, tibet'te geçirdiği yıllardan beri meditasyon üstadı olmuş, tam zamanlı oyuncu, boş zamanlarında da gönüllü toplumsal farkındalık kampanyalarıydı hayır işleriydi falan zaman öldürüyor.

böyle hayat mı olur lan?!
  • adam seksi değil direk seks.
    üstün insan.
    aşmış varlık.
    kusursuz gen.
  • yaklaşık bir buçuk yıl önce yeni conan the barbarian ile ilgili haberleri okur iken varlığından haberdar olduğum ve kendisini bilmeden yaşadığım her güne lanet ettiren aşmış, insan üstü varlık. "game of thrones başladı, izleyeyim hemen tey tey tey" diye sevinir iken kendisinin de kadroda olduğunu öğrenmemle ateş bastı durduk yere iş ortasında.

uzun çabalar ve resimlerine uzun uzun bakmalar, videolarını tekrar tekrar izlemeler neticesinde tek kusurunun lisa bonet ile evli olması olduğuna kani oldum ve 30 senedir dünyada olan bir naçizane kadın olarak şahsi kanaatim şudur ki; elimdeki mevcut bilgiler ve veriler ışığında erkek güzelliğinin varabileceği son noktadır jason momoa. nokta.

(bkz: semigod)
  • internette gördüğümüz şeylerin doğruluğunu kontrol etmemin önemini gösteren aktör.

yukarıda paylaşılan video 2019 yılından.

videodaki çocuklar jason momoa'nın kendi kızları.

video, momoa kızları okşuyormuş gibi gösterebilmek için editlenmiş.

jason momoa, videoyu editleyen ve hakkında asılsız iddialarda bulunan kişiler hakkında suç duyurusunda bulunmuş.

https://leadstories.com/…girls-breast-on-video.html
  • vahşidir ama çok yahşidir game of thrones'ta. gözler, gözlere odaklanın.

http://img.poptower.com/…4251/jason-momoa.jpg?d=600
  • comic-con 2011 game of thrones paneline khal drogo makyajıyla katılmış taş.

ayrıca, sorusuna "my sun and stars" diye hitab ederek başlayan hayranına sorusunu cevapladıktan sonra “thank you, moon of my life.” demiş*
  • bu adamı ilk gördüğümde "biz de erkeğiz diye geziyoz amua koyim" demiştim.

adam bu cümlenin de ötesinde. adeta bir über-mensch.
  • özene bezene yaratılmış kul. dev gibi adam, güçlü, kuvvetli. sarıldı mı insanın kemiklerini un ufak edebilecek cinsten. üstüne bir de aşırı derecede seksi.

ah, böylesi bulmaz ki bizi..

ek: söylemeden edemeyeceğim, tırmanmak istiyorum ben buna.
  • ve tanrı erkeği yarattı!!!
    erkekler şükretsin ki, tanrı onu yarattıktan sonra imalatına son vermemiş veya seri üretime geçmemiş. adam, ronon dan sonra drogo moduyla olabilecek son noktadır.

imza: düz kadın :) (dayanamadım be sözlük)

edit: şimdi de aquaman, allahım sen ne büyüksün
  • hayır ben game of thrones falan izlemeyecektim. fantastik kuntastik dunyasina yuzuklerin efendisi ile girdim ben. baskasi beni kesmez. ben ne kuntastikler okudum o basyapittan sonra da tatsiz tutsuz yavan geldi. sinemalardan filmlerden sogudum filmini izleyenden sonra. izlemeyecektim ben bu game of thrones'u da inatla.
    ama noldu be yaw bu gece?? ayy.. ay ben fenalastim. orda tam benim tipim biri varmis ya la? niye demediniz de la bana? ay aman elim ayagim estirdi vallahi. aradim buldum. khal dogo rolundeymis. aha bu iste. dedim bir bakayim sozluge, kesfedenler olmus. ama cok teessuf ederim. cok gucendirdiniz beni. allahtan badilerimden biri yazmamis hakkinda bir entry mentry. yoksa cok pis karakter atacaktim, esmer, iki metre, yesil gozlumsu birini gordunuz de bana niye soylemediniz diye.
    elli tane de entry yazdim boyle adamlari begenirim diye, biriniz de ses etmemissiniz. okumuyorsunuz ki ne yaziyoruz?? alla alla.
    ya bu doga ustu tabir ettigimiz cinstenmis. gercekten. tobe estafurullah biseymis. roportajlarina falan da bakim imdb'de falan. barbar conan'da olmus bu. allaaah allaaahhh..
    yani anlatamadim. boyle cem koksalimsi, travis fimmelimsi, manu bennetimsi, ricky martinimsi bir cengavermis. ki hepsini de begenirim.
    bu bebeyi gorup de bana zamaninda bildirmeyen herkese teessuflerimi sunarim.
    aklim fikrim karisti. yine sokaga cikip kendini yakisikli zanneden diken saclilara catasim geldi. ya bu nasil birsey. sanki 17'lik tazeyim anasini satim. gece gece. omzu momzu 3-5 metre var herhalde. kapi gibi. dersin ki agri dagi. hay massallah, hay massallah.
    cok fenaymis.
hesabın var mı? giriş yap