• bunun çikolata parçaları biraz iri. sanırım önce buzu miksere atıp, mıncığını çıkarıp, sonra çikolata parçalarını atıp bi gıdım karıştırıp, pipetten geçecek büyüklüğe getirip koyuyorlar bardağa. ayarı bu. normal halinden küçük, tozdan büyük, "pipetten geçemeyecek"ten küçük.

fakat her şube beceremiyor. çoğunlukla o çikolata parçaları toz halinde geliyor sana. o zaman da bir özelliği kalmıyor. ara ara dişlerine çikolata parçacığı takılacak ezeceksin falan. özelliği bu.

"çikolata parçaları toz haline gelmesin lütfen" dersen, buzu da mikserde fazla tutmayıp iri iri kaya şeklinde bardağa koyabiliyorlar. başıma geldi. yani önce buzu at parçalansın sonra en son çikolatayı at kısmını iyi anlamaları lazım bence.

tam kıvamında beceren bebek starbucks,
    hiç anlamayan ve olayla alakası olmayan beşiktaş starbucks
    ne övgü ne yergi yıldızposta starbucks
    ne olursa olsun her türlü gider otururum java chipimi de kahve bazlı içerim, profilo starbucks.
  • kanımca starbucks ın en başarılı soğuk içeceğidir. frappucino filan halt etmiş yanında... ama her şubesinde güzel yapılmıyor mesela metrocity dekinde boşuna içmeyin, ya da cevahir deki de iyi değil. kanyon şubesi ile cevahir debenhams ın içindeki starbuckslara yolunuz düşerse deneyin mutlaka...yazın başka birşey içesi gelmiyor insanın...
  • ilaç bu ilaç.
  • isminde büyük bir sahtekarlık mevcut olan;

java chip olabilmesi için çikolatının java adası (bkz: endonezya) orjinli olması gerekir. tık tık
    aksi olarak kullanılan çikolatalar fil dişi sahilleri kaynaklı, ve büyük ihtimalle orjini bilinmeyen kakao çekirdeklerinden yapılmakta.

aslı yukarıda bahsedildiği üzere chocolate chip frappucino olan içecektir.
  • he canım ef-sa-ne

doktor da sana diyecek diyabet olunca ef-sa-ne diye.

66 gram şeker içeren şeydir.
    66 gram şeker de 13-14 küp şekere denk gelen bir şekerdir.

içmeyin içirmeyin.
  • tam bir yaz içeceğidir, havaların az biraz ısınmasıyla kendisine olan dönüşümü yapmış bulunmuktayım, candır can.
  • pammıh gibi ediyor adamı içince, dert tasa kalmıyor. sevin sevdirin !
  • yeni bir yazar. hoşgeldin diyorum.
  • - dostum java chip demişsin ama bu nesquik
  • kahve bazlisi denenmeli. sut bazlisinin liseli ergen iceceginden farki yok. ki siz belirtmediğiniz sürece, default olarak sut bazli hazirlanir.

-hmmss, bana bi cilekli frappe pliiiz.

gibi...
hesabın var mı? giriş yap