• kol uzunluğu 2 metre 29 santimetre olan, durduğu yerden 2.91'e *, zıpladığında ise 3.73'e * değebilen basketbolcu. sahip olduğu şu fizik ve atletizmin yanında, çok değil, ortalama bir insan zekasına sahip olsaydı, bir nba efsanesi olup olamayacağını tartışıyor olurduk şu an muhtemelen.
  • zıpladığında muhtemelen niçin zıpladığını hatırlayamayacak bir zekaya sahip olsa da, iyi zıplayan bir oyuncu olarak hatırlayalım biz kendisini.

posterlik bir fotosu için:
    http://imgur.com/ui9uv
  • shaq'ın deyimiyle "vice president of shaqtin a fool".
  • bu mala iki maç hata yapmazsan programa beş hafta çıkmazsın diyen shaq vardı geçen haftalarda. tabi ki ikinci programda yine çıktı. öyle de bir basketbol oyuncusu. sabrının basketbol ayağı resmen adam. top kendi takımında olduğunda defansa koşar, manyak manyak hatalar yapar sonra vay efendim neden ben varım orda.

ayrıca o ne ya yarım sezondur iyi bir takımdasın yoruma gel. ağzından tasaklarımı çıkar ne demek lan yuh.
  • az önce çok garip bir şey yaptı. yanlış hatırlamıyorsam kenyon martin ve luol deng te yapmıştı böyle bir şey. zach randolph un şutunu bloklamak için yükseldi, fakat manyağın evladı o kadar yükseldi ki, topu havada tutup yere indi. hani fantastik sıçradı öyle böyle değil. videosu düşsün bir hele koyarım buraya.

edit : mistir loba loba sağolsun. buyrun : http://www.youtube.com/watch?v=5fbdapfk8r4
  • her maca 3 de 3 ile baslayip maci 8 de 4 ile bitiren ermal kuqo'nun amerika subesi
  • javale mcgee kocaman bir kedidir ...
  • niye voleybola geççirmiyorlar bu adamı anlamıyorum.
    pick'n roll falan gibi karışık şeyler de yok orada.
    habire sıçrar, blok yapar, smaç vurur.
  • fenomen. yine kendini aşmış.*
  • ya blake griffin muthis fizikli, cevik hayvani bir insan demeye zorlandigim birisi tamam ama bu adam muthis sovlar sergiledi. hele ki o egilerek yaptigi smac... simdiden gonlumun smac sampiyonudur kendisi.

hay sikeyim araba geldi. siksen oy vermez bu amerikalilar mcgee'ye.
hesabın var mı? giriş yap