şükela:  tümü | bugün
 • interin arjantin milli takımında da görev yapan kaptanı, sağda lokomotif gibi maşallah...
 • 10 agustos 1973 buenos aires dogumlu saglam topcu. (178 cm~75 kg)

  sag kanat olarak basladigi kariyerine, inter'in duzgun adam bulamamasi nedeniyle bekte devam etmekte.
  1992'de tani$tigi paula* ile evli.
  idol oyuncusu eski 1 nerazzurro olan lothar matthaeus.
  en sevdigi oyuncular tom cruise ve demi moore
  en sevdigi film ise 'when a man loves a woman' (andy garcia, meg ryan)

  kariyeri:
  92-93 talleres r. (arjantin b)
  93-95 banfield (arjantin a) 56 mac~4 gol
  95-02 inter milan (serie a) 320 mac~17 gol

  (bkz: copy paste olayinin kraliyim gozlerinin hastasiyim)
 • dünyanın en iyi sağbeki ünvanını cafudan devralmak üzere olan hatta almış olan topçu diyebiliriz.
 • tardelli zamaninda orta sahanin ortasinda ve on liberoda da oynamisligi vardir.
 • interin sagbekten oyun kurmasını saglayan asmıs oyuncu.sag bekte once rakibi durdurur,topu kapar,ardından calımlarla orta sahaya gelir(kısa surede yapar bunu bide hızlıdır yani)hafiften orta sahaya yanasır,oyun kurucu moduna gecer.pasını verir.rakip hucum ederken o hep sag bekte hazır bi sekilde bekler,takımı hucumdaykende hep hucuma destek verir.oyunun her anında takıma katkı yapar yani.
 • inter milanda kariyerinin en güzel futbolunu oynayan şahıs.özellikle sağ kantta çok etkilidir.bu adamda nasıl bi kondüsyon vardır ki hayret ederim.
 • inter takımında oyunculara verilen cezaların zapatistalara destek amaçlı gönderilmesini sağlayan oyuncu. ayrıca bir ambulans , giyecek gibi yardımlarda meksikaya ulaştırılmış. bize de helal olsun demek düşer.

  (bkz: helal olsun)
 • uzun yıllar kaptanlığını yaptığı arjantin milli takımının dünya kupası kadrosuna, jose pekerman tarafından alınmamış sağ bek. hücuma destek vermeyi pek seven bir sağ bek olarak italyanların alışılagelmiş sağ bek anlayışına da terstir bir bakıma. zaman zaman orta sahada pres yapar, top kapar bu şahıs ama kariyerinin tek eksikliği inanılmaz gayretle gerçekleştirdiği koşularını br türlü isabetli ortalarla taçlandırmamış olmasıdır. çok dürüst ve profesyönel bir sporcu olan javier zanettinin bir şanssızlığı da italyanın cenabet takımında forma giymesidir.
 • we de yeri doldurulamayacak adamlardan.
  bi kere hangi versiyonunu oynarsanız oynayın fiyatı ucuzdur. ayrıca gerek atak gerek defansif özellikleri ortalamanın üstünde olduğundan komple bir topçudur. sağ tarafta herhangi bir yerde oynayabilir. ( forvette denemedim o ayrı )

  eğer 4 lü defans düzeniyle oynuyor ; kanattaki adamlarınızın sadece balta defans değil hücum özelliklerinin de olmasını, geriden bindirmeler yapmasını istiyorsanız zanetti bu oyunda sağ kanat için biçilmiş kaftandır.

  sol kanat için (bkz: roberto carlos)