• evvelsi gün eve geldiğimde zarf biçimindeki, üzerinde jandarma asayiş vakfının sembolü bulunan broşürünü çalışma masamda görüp de, bir an h.sktir lan askere geri mi çağırıyorlar diye üçbuçuk atmışlığım var(demekki nasıl etki bırakıyorsa üzerinden zaman geçse de gitmesi zor o hissiyatın). üzerinde aynen ""sağlığınız için okuyunuz" teşekkürler yazmakta"(evet sağlığınız için okuyunuz kısmı tırnak içinde). adamların reklamında bilem bir arz-emir kipi mevcut.

aklım alındı valla.
  • hakkında "laboratuvar sonuçları kötü; içmeyin" diyen yakınıma "ulan o zaman gönderin sağlık ve/veya tarım ve köy işleri bakanlığına yazı iptal etsinler lisanslarını" dediğim sudur. sorgulamacı zihniyetimin allah müstehakını versin.
  • nippon dili ve edebiyatında jaws'a karşılık gelen sözcük.
  • (bkz: jaws)
  • girisimcilere ilham olmasi gereken marka. javsu var da javpak neden olmasin. tuvalet kagidi markasi icin harika. ceyn ostin ile bu ise girmeyi dusunmustuk bikac yil once, projeyi yazmaya usendik. limited edition kagitlarimiz da olacakti. yaldizli mukavva kivamina denk gelenin adi "samuel huntington yildizciklari". ondan biraz daha yumusak olan serinin adi "fukuyama happy bottoms". genc girisimcilere tavsiye ederim. mis gibi fikir.
  • görünce "jandarmanın suyu çıkmış" dedirten su. niksar* ve erikli kadar olmasa da idare eder.
  • damacana fiyatı yakın zamanda 7,75'ten 8,50'ye çıkan marka. tat olarak abant ve aoç kadar iyi olmasa da fiyat/kalite düzleminde iyidir, jandarmaya destektir.
  • ankara'daki tüm askeri birliklerde satılan su markası.
  • (bkz: cenesuyu)
  • son açıklanan damacana su raporlarından sonra, mevcut kullandıgım nestle'den beni vazgeçirerek, abonesi yapmış marka.
    öncelikle bugun açıklanan damacana su raporları:
    http://www.thsk.gov.tr/…-2012-piyasa-denetim-raporu
    linktede gördüğünüz gibi nestle, erikli ve hayat markalarının tamamının sağlıksız çıkmasından sonra, nasıl abonesi olurum diye sitesine girdim ve temiz raporlarıylada karşılaştım:
    http://www.javsu.com.tr/duyurular.php?id=80
    yarın ilk işim 1 tane sipariş vermek için javsu'yu aramak olcak. ha tabi aylardır sağlıksız sular içirdiği için, sövmek amaçlı nestle'yide aramak farz oldu.
hesabın var mı? giriş yap