• bir ingiliz erkeği -damat sayılır ehehe- ve türk kızından oluşan çift vlog, tepki kanalı.

şahsi fikrim; bugüne kadar hiç tepki kanalının videolarını izlemedim -yabancıların, yemeklerimize olan tepkileri hariç-. dün gece şans eseri karşıma çıktı.

özellikle kızımızın içtenliği, oğlanın samimi tavırları hoşuma gitti. rengin çok sıcakkanlı birisi.

kendisinin çok sempatik olduğunu düşünmemin sebebi ayla'ya gösterdiği tepkiydi.

ayla fragmanını izlerken

filmi izledikten sonra

jay & rengin kanal

kendilerine buradan başarılar dilerim.
  • ben bu arkadaşları yeni keşfettim. çocuk ingiliz, kız türk ama anladığım kadarıyla londrada büyümüş. sevgililermiş.
    türkçe şarkıları, film fragmanlarını falan izliyorlar, dinliyorlar, yorumda bulunuyolar. çok samimi geldiler bana her ikisi de. çok tatlılar. izlenesi youtube kanallarından.
  • youtube kanalları bulunan sevimli bir çift, yabancıların türkler ve türk kültürü hakkında yaptıkları yorumların olduğu kanalları çok seviyorum ve bunların teki yabancı teki türk olmasına rağmen kanalın ingilizce olmasından da dolayı kanalı takip ediyorum. rengin'in saçlarına da hastayım, çok güzeller.
hesabın var mı? giriş yap