şükela:  tümü | bugün
 • eternal sunshine of the spotless mind piyano melodileri üzerine rap yapmışlığı vardır.

  1976 doğumlu, en olgun ve yetenekli hip hop sanatçılarından biridir.
  redbull radio'ya verdiği röpörtajda kadınsı taraflarının olduğunu söyler. electronica adını o nedenle seçmiştir.
  annesinin, ninesinin yaratıcılığından bahseder.
  ayrıca taşaklı bir abimizdir. son albümü, jay z' nin kayıt şirketi olan 'roc nation'dan çıkar.
  redbull seti ve mülakatı
  youtube
 • bu adam 2007 ya da 2008 dolaylarında şu anda plateau dönemi yaşayan backpack ve trap türlerinin esiri olan rap kültürüne dönemin önemli kanallarından myspace gibi alternatif bir kanal üzerinden giren,o zamana kadar çok çok az görülen bir lirikal kuvvetle giren ve exhibit c isimli son on 7-8 yılın en lirikal parçalarından birini yapan,q-tipten,nas'a,just blazeden,diddye,jay-z den,mos def'e herkesten destek gören adamın ne yapmasını beklersiniz?ben söyleyeyim bir yıllık erzak yığıp stüdyoya kapanıp o hype ölmeden(hoş 6 sene geçti o hype büyük oranda duruyor burdan kaleminin kuvvetini anlayın)hayvan gibi üretken olmak.bu abimiz ne yapıyor pekiyi periscopetan ergen gibi milleti dissliyor insanın içi parçalanıyor bu potansiyele yazık oluyor prestij müzik de kalmadı ki imzayı attırıp stüdyoya kapatasın tembel eşşeği.
 • sözleri genelde moda olan karı-kız-para içermez. olgun bir abimizdir. konuk olduğu şarkılardan da
  big sean - control
  jay-z - we made it remixi tavsiye edilir. sözleriyle birlikte dinleyiniz.
 • tarihin en tembel rapper'ı derseniz kimse itiraz etmez. böylesine müthiş bir yeteneğe sahip olup bunu neden kullanmadığını anlamıyorum.
 • eminem'in diss'inden sonra hoplayanlardan birisi. sen diddy'yi nasıl tupac'ı öldürmekle suçlarsın sen kimsin diye atarlanmış twitter'dan... *