• az ama öz işler yapan, brit humor ustası. youtube'a belki iki ayda bir içerik eklese de londra ve topluluğu ile çok güzel dalga geçen bir video geleceğinden her zaman eminim.
  • londra'nın aksak projelerini anlatırken mizahtan da kaçınmamasıyla yaran ingiliz tuber.

unfinished london dizisinin türkiye versiyonunu yapabilecek yerli bir tuber isterim açıkçası.
  • harita manyağı bir adam olarak map men bölümlerini takip ediyordum. uzun zamandır video yüklemiyorlardı son 1 ayda 3. videoyu yüklemeleri sevindirdi.
  • birleşik krallıktaki yerel yönetim (bkz: county) karmaşasını o kadar güzel anlatmışlar ki, yine hiç anlamıyorsunuz. çünkü birleşik kralllık'ın yerel yönetimleri ve sınırları baştan sona saçmalık.

işin ilginci türkiye'nin kaymakamlarını yıllardır birleşik krallık'a staja göndermesi. bu kadar karışık ve türkiye cumhuriyeti ile alakasız bir sistemde eğitim vermek yerine bizim de zamanında örnek aldığımız fransa'ya gönderilmeleri çok daha yerinde olur.
  • şahane videoları olan iyi bi youtuber.
  • keşfettiğim en iyi youtube kanallarindan. özellikle stealing food şarkısına hayranım.
  • britanya siyaseti hakkında bilgi edinirken politics unboringed serisi ile keşfettiğim kanal bunca zaman bu kadar güzel içeriği görememiş olmak üzücü ki ada komedisinin iyi olduğunu biliyordum daha önceden neyse geç olsun güç olmasın gayet güzel kanal diğer işlerini de takibe aldım şarkıları da gayet güzel

as a subjective idea him best video:
    https://www.youtube.com/…f_aa&ab_channel=jayforeman

yerli milli versiyonu olarak
    (bkz: yunus emre gunduz)
  • her şeyiyle mükemmel bir youtube kanalı olan komik, entelektüel ve yaratıcı insan.
  • haritalarda neden kuzeyin yukarıda olduğuna dair yayınladıkları son map men videolarında beynim yandı.
    videoda kullandıkları, güneyin üstte olduğu harita.

buraya yazmamışım jay'in 7 ay önce yayınladığı londra metro haritasının ikonik tasarımı ile alakalı video da çok iyi.
hesabın var mı? giriş yap