şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şu aralar amerikan magazin ve müzik basınının en büyük konusudur. beyoncé'nin kız kardeşi solange'ın met galası'ndan önce jay-z'ye asansörde saldırması ve kaydın sızması, çiftin turnesinde * beyoncé'nin resentment şarkısının sözlerini azıcık değiştirip, jay z'ye laf sokması çiftin boşanacağı iddialarını güçlendirdi. bu arada resentment bundan 8 yıl önce yazılmış bir şarkıydı ve o aralar çiftin aralarının yine kötü olduğu söyleniyordu. o sırada nişanlılardı tabii. çiftin yakın çevresine göre çocuk yapma fikri de evliliklerini kurtarmak içinmiş.

neyse bu kadar objektiflik yeter duygusal fangirl'e bağlayacağım. 10 seneden uzun süredir bu çifti izliyorum/dinliyorum lan ben. ikisini bir arada görmeyince yadırgıyorum falan. 20 yaşımdan sonra bunu kaldıramam. hala dedikoduların yalan olduğunu düşünüyorum sonuçta dünyanın en popüler çifti ve hayvani bir turne yapıyorlar. acınası bir durum biliyorum ama ben ileride bu çiftin yaşadığı gibi bir ilişki yaşamak istiyordum, son zamanlarda aşka olan inancım zaten bitti bitecek bir darbe de bunlar vurmasın. :( aşık olduğum çocuk jay-z'yi çok seviyor belki de bu yüzden duygusala bağlamış olabilirim bilemiyorum. umarım 2. bir ''conscious uncoupling'' vakası yaşamayız.

hiçbirinizin sikinde bile değil biliyorum ama magazin konuşmayı özlemişim, rahatladım.

edit: beyoncé instagram hesabından cevap vermiş, eşi ve çocuğuyla gayet mutlu. bir de turneyi uzatıyorlarmış. ingiltere'de de konser vereceklermiş. boşanmazlar dimi lan?
  • yeniden müzik ve magazin basınının en büyük konusu olmuş ikili. buzzfeed'de jay-z'nin yediği nanelerin bir kısmı var. boyun devrilsin adi herif dünya güzeli karın var daha ne istiyorsun? silip silip sövüyorum şu an akjsdsjdhjsk.
  • --- magazin chesire mod on ---

şu aralar aralarında aldatma iddiaları geçen bir çift.
    --- magazin chesire mod off --
  • ya o değil de bu çiftin çocuğu olmak nasıl bir şey acaba? kitaplar üstüme yığıladursun bugün bunu düşündüm oturup. en basitinden annemin naughty girl diye bir şarkısı olduğunu düşünemiyorum mesela ashajshjakjs. ya da bu blue ivy kardeşimiz büyüyüp ergenlik çağına geldiğinde anne babasına yeterince cool olmadığı için trip atabilecek mi ki? anan babana don't hurt yourself diye şarkı yapmış lan, daha nasıl cool olsun kadın?

en kötüsü de mesela yeteneksiz doğduysan n'olacak? beyoncé dediğimiz kadın r&b'nin kraliçelerinden; jay-z, hip hop'ın krallarından. sen gidip fizik tedavi ve rehabilitasyon okuyamazsın değil mi? ya ne okuması gerçi gene fakir fakir yorum yapıyorum. olsun ama yine de yeteneksiz doğsam bir dertlenirdim açıkçası "anne benim neden yok bana niye almıyorsunuz?" diye.

ayrıca bonus olarak;

(bkz: derdimi sikeyim)
  • 120 milyon milyar dölara ev alacak çift. ikizler geliyor diye evi yenileyeceklermiş. evi görmez olaydım hayata küstüm uzaklara bakıyorum.

http://pagesix.com/….220132125.561834995.1478112620

complex de çiftin yaşadığı bütün evleri derlemişti. en güzeli lafayette caddesi'nde olanı bence.

(bkz: hayat çok mu güzel lan)
  • toplam servetlerinin 1.16 milyar dolara ulaştığı çift. paranın büyük kısmı 800 milyon doları sayesinde jay-z'den geliyor. ailede daha çok çalışan da beyonce halbuki. ceyzi kekosunun 3-5 şirketi var diye beyonce'yle arasında bu kadar gelir farkının olması skandal. adaletin bu mu dünya sjdksksl. her zamanki bkzımı verip gideyim.

(bkz: hayat çok mu güzel lan)
  • people'ın haberine göre bu yaz birlikte turneye çıkacak olan çift.

habere göre on the run turnesinin devamı geliyor. beyonce'nin facebook sayfasına bir tur tarihi eklenmiş ve hemen silinmiş.

benim esas merak ettiğim bunun beyonce'nin beklenen albümünden önce mi yoksa sonra mı gerçekleşeceği. eğer beyonce önümüzdeki üç dört ay içinde albüm yayınlamazsa (ki öyle görünüyor), albümün çıkış tarihi yine uzadı demektir.

uzun süredir ortak albüm çıkaracakları söyleniyordu, belki turne öncesinde evliliklerinin onuncu yılını bu albümü yayınlayarak kutlarlar ve bu turne o albüm içindir, kim bilir?
  • muazzez abacı ve hasan heybetli ilişkisinden haberdarsınızdır. muazzez abacı'nın ve sektördeki diğer kişilerin anlattıklarına bakılırsa hasan heybetli feci racon kesen, son derece korkulan biriymiş. nerede ne yapacağı öngörülemediği için filan herkes hasan heybetli'den çekinirmiş, hatta hapse girdiğinde muazzez abacı hapishanenin yakınlarından ev filan tutup adam ıslık çaldığında cama çıkarmış.
    artık buna sevgi mi dersiniz korku mu, orası size kalmış.

beyonce ve jay-z ilişkisinde de buna benzer bir hava seziyorum, neden bilmem. konu feminizm olunca mangalda kül bırakmayan beyonce'nin aldatılma olayı sonrasında ayrılmayıp üstüne bir de ikiz çocuk yapmasını sadece sevgiyle açıklayamayız gibime geliyor.
    ilişkiler ve kadına bakış açısı ve açıklamalarıyla fena çuvallayan hülya avşar bile aldatılmayı kabullenmemişken beyonce'nin böyle bir tercih yapması beni hep düşündürmüştür.
  • çatır çutur sevişiyorlardır. üzgünüm bu seviyesiz yorum için ama söylemek istedim.