şükela:  tümü | bugün
 • --- magazin chesire mod on ---

  şu aralar aralarında aldatma iddiaları geçen bir çift.
  --- magazin chesire mod off --
 • ya o değil de bu çiftin çocuğu olmak nasıl bir şey acaba? kitaplar üstüme yığıladursun bugün bunu düşündüm oturup. en basitinden annemin naughty girl diye bir şarkısı olduğunu düşünemiyorum mesela ashajshjakjs. ya da bu blue ivy kardeşimiz büyüyüp ergenlik çağına geldiğinde anne babasına yeterince cool olmadığı için trip atabilecek mi ki? anan babana don't hurt yourself diye şarkı yapmış lan, daha nasıl cool olsun kadın?

  en kötüsü de mesela yeteneksiz doğduysan n'olacak? beyoncé dediğimiz kadın r&b'nin kraliçelerinden; jay-z, hip hop'ın krallarından. sen gidip fizik tedavi ve rehabilitasyon okuyamazsın değil mi? ya ne okuması gerçi gene fakir fakir yorum yapıyorum. olsun ama yine de yeteneksiz doğsam bir dertlenirdim açıkçası "anne benim neden yok bana niye almıyorsunuz?" diye.

  ayrıca bonus olarak;

  (bkz: derdimi sikeyim)
 • people'ın haberine göre bu yaz birlikte turneye çıkacak olan çift.

  habere göre on the run turnesinin devamı geliyor. beyonce'nin facebook sayfasına bir tur tarihi eklenmiş ve hemen silinmiş.

  benim esas merak ettiğim bunun beyonce'nin beklenen albümünden önce mi yoksa sonra mı gerçekleşeceği. eğer beyonce önümüzdeki üç dört ay içinde albüm yayınlamazsa (ki öyle görünüyor), albümün çıkış tarihi yine uzadı demektir.

  uzun süredir ortak albüm çıkaracakları söyleniyordu, belki turne öncesinde evliliklerinin onuncu yılını bu albümü yayınlayarak kutlarlar ve bu turne o albüm içindir, kim bilir?
 • muazzez abacı ve hasan heybetli ilişkisinden haberdarsınızdır. muazzez abacı'nın ve sektördeki diğer kişilerin anlattıklarına bakılırsa hasan heybetli feci racon kesen, son derece korkulan biriymiş. nerede ne yapacağı öngörülemediği için filan herkes hasan heybetli'den çekinirmiş, hatta hapse girdiğinde muazzez abacı hapishanenin yakınlarından ev filan tutup adam ıslık çaldığında cama çıkarmış.
  artık buna sevgi mi dersiniz korku mu, orası size kalmış.

  beyonce ve jay-z ilişkisinde de buna benzer bir hava seziyorum, neden bilmem. konu feminizm olunca mangalda kül bırakmayan beyonce'nin aldatılma olayı sonrasında ayrılmayıp üstüne bir de ikiz çocuk yapmasını sadece sevgiyle açıklayamayız gibime geliyor.
  ilişkiler ve kadına bakış açısı ve açıklamalarıyla fena çuvallayan hülya avşar bile aldatılmayı kabullenmemişken beyonce'nin böyle bir tercih yapması beni hep düşündürmüştür.
 • çatır çutur sevişiyorlardır. üzgünüm bu seviyesiz yorum için ama söylemek istedim.
 • (bkz: yavuz bingöl ile öykü gürman'ın evlenmesi)

  aklıma bunu getiriyor.
 • amerika'nin royal couple 'dir.
 • cidden abdde ulasilmayacak seviyede fezada tutuluyor ikisi de. tamam gayet duzgun bir cift ama cok abartiliyor kral kralice falan yok artik yani. bi nba macina gidiyorlar mactan sonra courtside onlari izliyoruz mesela.

  jayzyi severiz. unplugged performansa che tshirtu ile gelmis adam. kaldi ki zaten su ana kadar vurulup oldurulmedigine gore ne kadar duzgun oldugu ortada bence.