şükela:  tümü | bugün
 • derby county'nin 18 yaşındaki ingiliz sağ beki. hem stoper hem orta saha özellikleri barındırıyor; kanattan bindirme yapıp çizgiye inmek yerine merkeze katkı vererek oynuyor:

  link - merkeze katedip pasını çıkarıyor

  link - içeri giriyor

  henüz savunma konusunda olgun değil; birçok pozisyonda konsantre olmayıp rakibin peşini bırakıyor veya alanını kapatmaya gitmiyor, onun kanadından yenen goller daha fazla, birkaç tane de doğrudan kendi hatası yüzünden yenen goller var. bunda tabii en büyük pay sağ kanatta önünde oynayan mason bennett'in; defansa yardıma neredeyse hiç gelmemesi yüzünden bogle kanadı tek başına savunuyor. zaten savunma konusunda gelişirse kyle walker benzeri bir stile sahip olur.

  skor katkısı veya yüksek hücum performansı olmamasına, savunmadaki eksiklerine rağmen hocası frank lampard bogle'de ısrar ediyor, championship'te şu ana dek 17 maçın 13'ünde 90 dakika oynattı. bu sezon pişme sezonu oluyor onun için, sakatlıklar vb haricinde kafasını kullanırsa önü açık gibi. hazır bu haldeyken ligimiz takımları kendisini mutlaka düşünmeli.
 • yakın zamanda adından çok söz ettireceğini düşündüğüm hücuma destek vermeyi seven sağ bek. büyük potansiyel var bu çocukta. top ayağına çok yakışıyor.
 • takım arkadaşı sol bek max lowe ile birlikte sheeffield'a transfer olmuştur her ikisi de derby altyapısı çıkışlıdır.
 • (bkz: jayden bogle/@ceyar i kim vurdu)

  sheffield united u23 takımında forma giyen 2000 (20) doğumlu genç sağ bek.

  şampiyonşip takımı derby county altyapısından 18'inde (2018/19) a takıma çıktı. genç yaşında 2 yıllık as oyuncu olma tecrübesi edindikten sonra yeni açılan sezon (2020/21) üç kuruşa (3.85m €) premier lig ekibi sheffield united'a transfer oldu.

  yeni takımında henüz a takımda denenmedi ama o günlerde yakındır gibime geliyor. kendisi sheffield united kadrosunda gelişimi en merak uyandıran oyuncu konumunda bulunuyor*. henüz daha siftah yapamasa da bence bu ligde barınabilecek potansiyele sahip bir isim, gelişimini izleyip göreceğiz.

  -------------bonus---------------
  takımının detaylı incelemesi için bakınız;
  (bkz: sheffield united/@ceyar i kim vurdu)
  -------------bonus---------------
hesabın var mı? giriş yap