1966 entry daha
  • fetoculerin ve hamsilerin korkulu ruyasidir. merak etmeyin en kisa surede doner ve sizi cildirtmaya devam eder.
  • inanılmaz bir başlık. tam bir engelleme avı oldu benim için. tek tek üşenmeden hepsini engelledim.
    teşekkürler jayden ve geçmiş olsun daha iyi döneceksin.
    edit: ilahi adalet yazılı entrileri favlayanları çaylak dahil engelledim daha iyi bi sözlük için devam
  • milyonların ahı var üzerinde, kariyeri boyunca asla yüzü gülmeyecek.
  • yerde yatan taraftarı tekmeledikten sonraki ilk maçta ceza almadan oynadı bu adam. 30 bin kişi toplayan ali koç bu adamın ceza almaması için günlerce planlar yaptı. sahaya zaten çıkmayacağı süper kupa maçında geçerli olmak üzere 1 maçlık cezayla geçiştirildi. bütün türkiye (fenerliler hariç) salak yerine konuldu. ama allah'ı kandıramadılar.
  • haberlerde sakatlandığını gördüğüm sokak dövüşçüsü.

zavallı destekçileri "kavgada yumruk sayılmaz" acımasızlığından "geçmiş olsun" nezaketine savrulmuş. hayat işte; iki ayaklı ve düşük zekalıları nereden nereye atıveriyor kısa sürede... "allah'ın sopası yok" dedikleri, tam da bu olmalı.

şikecilere ayna tutalım ve onların anladığı dilden konuşalım: "beter olsun, gün yüzü görmesin..."
  • öfkeli bir hamsiyle birlikte milyonlarca hamsidaşı ve gs'liyi kudurtmuş fenerbahçe kahramanı.

geçmiş olsun. bu adam elbet iyileşir de sizin götünüzdeki acı iyileşmez.
  • ya ne zaman allaha olan imanım zayıflasa, şu kadıköy takımının başına gelenler yüce rabbimin varlığının ve şaşmaz adaletinin adeta tecellisi oluyor ve derhal secdeye gitmeye vesile oluyor.

eeee dedik oosterwolde insan öldürmeye teşebbüsten 1 yıllık ceza almalıydı.
  • efsanesini posterlere koyamayan fransızların sakatlığını sevinçle karşılamış olduğu futbolcu.

fazla sevinmeyin, adam bu sene gidecekti ama kalıyor böylece, seneye iyileşip picardi'nin kabusu olmaya devam edecek.

l-gante bunu beğendi, wanda'yla bir klip daha çeker artık.
160 entry daha
hesabın var mı? giriş yap