şükela:  tümü | bugün
 • 24 ekim 1996 doğumlu kısa forvet. 2015/2016 sezonu için hangi kolej takımının formasını giyeceği henüz netlik kazanmadı, gönlümüz eylülde kendisine teklifini yapan şehrimizin okulu ucla'i seçmesinden yana.
 • kendisi ilginç şekilde california üniversitesini seçti. normal seviyede gidiyor şuan ama keşke daha prestijli bir okula gitseydi. saf skorerliğini görmek için link bulmak gerekecek akşamları.
 • kötü bir takımda ortalama bir sezon geçirdi. savunma yapabilmesi, beklenmedik anda içeride patlayıcı bitirişleri ama genelde patlayıcı ve hızlı bir isim olmayan bir isim jaylen. kesinlikle çok yetenekli ama şutunu ve top hakimiyetini geliştirmesi gerek. sezonun sonuna doğru ve march madness'da çok kötü bir performans sergileyince piyasası düştü biraz. alan üzülmeyecek gibi gelişimini sürdürebilirse.
 • an itibariyle celticslidir kendisi. 3. sıradan seçilmiştir.
 • buralar değerlenir efsane olabilir
 • celtics dragan bender kumarına girerek pişmiş aşa su katmak istemedi ve daha garantiye yönelerek kendisini seçti. son günlere kadar adı 3. sıraya yazılmıyordu çünkü draft öncesi. celtics ileriye dönük olmasa da şu an en iyi faydalanabileceği isme yönelmiş olabilir. small forward pozisyonuna durant'i getirme planları yatarsa en azından elde bir bebe olsun demiş olmaları olası. crowder'ın da çapı belli sonuçta.

  boyu 6-6 civarı olarak yazılsa da 3 numarayı kıvırabilecek bir hali var. göze ufak gelmiyor bence. zaten bu adamlar daha 19'unda oldukları için biraz daha serpilmeleri olası. potaya akışlarını beğendim sağlam atlet çelimsiz de değil. öyle andrew wiggins'in önüne yazılacak bir potansiyeli olduğunu ise sanmıyorum söylenenin aksine. aşağıdaki videolar biraz fikir verebilir kendisi hakkında.

  strengths
  weaknesses
 • futbolu -messi'nin, modric'in oynadığı- yakından takip ediyormuş, barcelona ve arsenal'ı iyi tanırmış. fena bi yazı değil bu.
 • cok zeki ve iyi egitimli oldugu soylenen yildiz adayi. enstruman calmak, yabanci dil ogrenmek, satranc oynamak gibi standart nba oyuncusundan beklemeyeceginiz hobilere sahip.
  biraz paul pierce tadi var sanki umarim onun gibi parlak bir kariyeri olur. sutunu gelistirirse olur bu cocuk
 • draft gecesi ''ay bu kim aq??'' desem de hakkındaki yazıları okudukça kanımın ısındığı oyuncumuz. bir kere arsenal taraftarı olması yeter. çok enteresan bir profili var bence, umarım kendisini daha da geliştirir. adamı tanıyan herkesin hakkında dediği ilk şey aşırı zeki birisi olduğu. 1. sınıfta yüksek lisans dersleri alıyormuş. şimdiden çok iyi ispanyolca biliyor, 25 yaşına kadar 3 dil daha öğrenmek istiyor. yazıhane'ye socrates'e ve the ringer'a iyi malzeme çıkmış gibi gözüküyor.

  https://theundefeated.com/…-drafts-renaissance-man/