• ekşide hatunlara yazan, iki üniversite bitirdiğini (mimar sinan ve boğaziçi:)) söyleyen, aslında liseyi bile bitirdiği muamma yazar(!). müzisyen, yazar/sanatçı, aile şirketlerinde yönetici olarak kendini tanıtan bu arkadaşın tüm entryleri de kitaplardan (ç)alıntı olup son derece entelektüel bir imaj çizmeye çalışsa da baltayı taşa vurdu. hiçbir yalan borcunun olmadığı ve hatta sohbet etmek istemediğini belirtmiş birine ısrarla yazması, ciddiye alınmak için acıklı kurgu hikâyeler anlatması hangi psikolojik vaka ile açıklanır bilemiyorum ancak reelde de tehlikeli olduğunu düşünüyorum. tüm yazarlar dikkatli olsun. maddi manevi sömürme potansiyeli var. benim için önemsiz bir detay ama birilerine zarar verebilir bu tipler.

edit: yalanlarını ortaya çıkarınca yüzü kızarmamış, nick altına yazana kadar da kadın yazarlara bu senaryoları anlatmaya devam etmiştir. böylelerini direkt savcılığa vermek lazım. bu ortamda bu tür durumların üzerini kapatmayıp en azından nick altına yazarsak azalarak biterler arkadaşlar.
hesabın var mı? giriş yap